PDA

Zobacz pełną wersję : Komentarze rozważne i komentarze romantyczne



Aggi
24-08-2005, 20:29
Witaj - no to do dzieła budowlano -literackiego! Proszę nas tu utrzymywac w pełnej świadomosci :wink: co do niewątpliwego rozwoju akcji :wink:

ELA i WICEK
24-08-2005, 21:15
Niesamowite, prawie jak u nas (domyślam się, że też rocznik 1964 jak ja) :D dzieci :17,16, 10 ( syn i córy) 8) na działce, kupionej dokładnie w pierwszą rocznicę słynnego ataku na Word ............. :( wyrosły w tym roku piwnice Kraba-3 :P

kasia64
24-08-2005, 21:25
Hej pokolenie balzakowskie,WTAJCIE!!
Przymierzamy się do budowy Rozważnego C-33,mąż jest rozważny a ja romantyczna.Stan rodzinny 3 synów 18,14 i 4 lata.POWODZENIA!!!!!!!!

alfreda
29-08-2005, 20:54
No witam!! Namiary na wykonawcę plus parę szczególików wyslalam na priv. Dotarly ?? A w tym wypadku enerią się nie martw! Budować się można na agregacie!! A w naszym wypadku wykonawca " załatwił' sobie- nam przyłącze tymczasowe!! Jak się wie gdzie , z kim i gdzie to....
Powodzonka życzę! :D

Kasia Nova
30-08-2005, 13:23
No, tak cieszę się, że kolejna para w jakże rozwaznym i romantycznym wieku zaczyna spełniać swoje marzenia. Chyba Kasie już tak mają, że w pewnym momencie życia, pomimo romantycznej duszy, mają ochotę na dość poważnie przedsięwzięcie jakim jest niewątpliwie budowa domu. A jeszcze jak u boku jest ten Rozważny... Nas jeszcze pogania konieczność w wieku 16,13 i 6 lat oraz ciasnota. W przyszłym roku zaczynamy. Powodzenia w spełnaniu marzeń

Kasia Nova
30-08-2005, 13:25
No, tak cieszę się, że kolejna para w jakże rozwaznym i romantycznym wieku zaczyna spełniać swoje marzenia. Chyba Kasie już tak mają, że w pewnym momencie życia, pomimo romantycznej duszy, mają ochotę na dość poważnie przedsięwzięcie jakim jest niewątpliwie budowa domu. A jeszcze jak u boku jest ten Rozważny... Nas jeszcze pogania konieczność w wieku 16,13 i 6 lat oraz ciasnota. W przyszłym roku zaczynamy. Powodzenia w spełnaniu marzeń

alfreda
30-08-2005, 19:59
Kasia wysyłałam ponownie namiary..Daj znać czy tym razem doszły.

alfreda
04-09-2005, 20:38
:D :D

kroyena
06-09-2005, 14:51
Kaśka mam nadzieję, że projekt jest zgodny z Warunkami Zabudowy lub Planem.
Tęz mieliśmy parcie do jednego projektu i całe szczęście, że nie kupilośmy bo byśmy się zdziwili i byłoby ogłoszenie na foerum projekt tanio sprzedam.

alfreda
06-09-2005, 18:20
Co do wyrównywania działeczki....nie spiesz się. My też chcieliśmy sami a potem ktoś nas uświadomił że to podwójna robota...Przed rozpoczęciem budowy było zebranie na szczycie ( znaczy się na działce) P. koparkowy,P.wykonawca,P. geodeta, i inwestorzy. Jeden wymierzył wedle projektu drugi względem oka i wskazówe trzeciego kopał . Wyszło to nas taniej i bez nerw że cosik nie tak...