PDA

Zobacz pełną wersję : okucia



katrin
25-08-2005, 15:49
Słuchajcie, poradźcie mi - okucia Schuring są dobre? Firma cenowo mi odpowiada, okna Veka Perfectline i w ogóle, ale nie jest to Winghaus. Doradźcie! Pilne! :roll:

ttt
25-08-2005, 20:48
Słuchajcie, poradźcie mi - okucia Schuring są dobre? Firma cenowo mi odpowiada, okna Veka Perfectline i w ogóle, ale nie jest to Winghaus. Doradźcie! Pilne! :roll:

Robiłemn w drewnie na winkhausie, roto,maco. akurat na schuringu nie jest jeszcze selwe, polski romb. To w zasadzie co jest na rynku jest na jednym poziomie. Ważny jest serwis po gwarancyjny no i dostęp do okuc jak po gwarancji trzeba coœ naprawić-wymienić

stary
25-08-2005, 22:50
Robiłemn w drewnie na winkhausie, roto,maco. akurat na schuringu nie jest jeszcze selwe, polski romb. To w zasadzie co jest na rynku jest na jednym poziomie. Ważny jest serwis po gwarancyjny no i dostęp do okuc jak po gwarancji trzeba coœ naprawić-wymienić
:roll: Akurat do okuć selve, schuring i romb serwis gwarancyjny jest przydatny znacznie częściej niż do pozostałych :wink:

jareko
25-08-2005, 22:55
oj stary - znasz mnie :) wiec powiem Ci tak - montowalem na Schuringu okna - uzbiera sie tego w sumie ponad 4000 sztuk i hmmm...... nie znajduje tutaj zlych punktow poza jednym - to fakt - slaby jest zaczep do stopniowania uchyly - ale trzaska wtedy gdy klient wyczucia w reku nie ma - ato juz klienta wina nie okuc

stary
25-08-2005, 22:57
oj stary - znasz mnie .....
:o :o :o :-?