PDA

Zobacz pełną wersję : drzwi wejsciowe



tripper
26-08-2005, 16:08
hej hej,

czy ktos z Was wymienial w swoim M drzwi na antywlamaniowe? czeka mnie to wlasnie i zastanawiam sie nad roznymi opcjami... wiekszosc ludzi na forum to ludzie z domow, nie z mieszkan, wiec u nich licza sie inne parametry. mi chodzi glownie o wyciszenie i o jakotaka ochrone wnetrza (jak zlodziej bedzie chcial, to i tak wejdzie). macie jakies doswiadczenia w tych sprawach?

z gory dziekuje i pozdrawiam

robert skitek
26-08-2005, 17:40
bardzo dobrze wyciszają drzwi, które mam u siebie Gerda Star C
http://www.gerda-pl.04.04.pl/files/drzwi_przekroje/dp_1120554873.jpg
wkraść nikt sie nie próbował...

tripper
29-08-2005, 12:21
dzieki, Robert. obejrzalem milion drzwi, wybralem gerde, nie pamietam, jaki model.

lechowaty
28-09-2005, 20:46
Może wymieniał ktoś ostatnio drzwi wejściowe albo będzie w najbliższym czasie. Potrzebne by mi były do domku na "tymczasem".

Maggda
09-10-2005, 16:44
nie wiem, jakie drzwi. Natomiast radzę, aby wziąć sprawdzoną firmę. Bo po wymianie drzwi zdarzają się włamania (firmy dają cynk). Niestety mnie to spotkało, a Policja nawet nie chciała znać nazwy firmy :evil: .

Tamara
09-10-2005, 23:57
Ja również w najbliższym czasie chcę wymienić drzwi wejściowe w mieszkaniu. Czy ktoś usuwał starą metalowe ościeżnicę? Mam na podłodze w przedpokoju kafelki, czy jest szansa, że przeżyją taką operację? czy można ewentualne ich uszkodzenia zasłonić progiem? Napiszcie jakie macie doświadczenia.

tripper
10-10-2005, 12:11
Ja również w najbliższym czasie chcę wymienić drzwi wejściowe w mieszkaniu. Czy ktoś usuwał starą metalowe ościeżnicę? Mam na podłodze w przedpokoju kafelki, czy jest szansa, że przeżyją taką operację? czy można ewentualne ich uszkodzenia zasłonić progiem? Napiszcie jakie macie doświadczenia.

mialem kafelki ukladane do progu w starych drzwiach. kiedy ekipa wymieniala mi je na nowe, okazalo sie, ze jest rroznica miedzy nowym progiem a kafelkami, polozylem metalowa waska listwe i wszystko wrocilo do normy :)

terminux
01-11-2005, 16:32
Mnie również czeka operacja wymiany drzwi. Ile zapłaciłes za montaż?

tripper
02-11-2005, 09:26
nie wiem, mialem wliczony montaz w cene drzwi

AgaiPiotr
03-11-2005, 17:05
bardzo dobrze wyciszają drzwi, które mam u siebie Gerda Star C



Ile kosztuja takie drzwi? Tak pi razy...drzwi:)?

czmirek
03-11-2005, 17:46
bardzo dobrze wyciszają drzwi, które mam u siebie Gerda Star C



Ile kosztuja takie drzwi? Tak pi razy...drzwi:)?
z tego co pamietam okolo 1600 zl lub troche wiecej w zaleznosci czy jest drugi zamek czy nie

colld
18-09-2006, 13:09
witam
dopiszę się do tego tematu, nie ma sensu tworzyć nowego :)
czeka mnie wymiana drzwi wejściowych do mieszkania - 3 piętro. zastanawiałam się nad zwyczajnymi antywłamaniowymi - model ZOL (http://www.kimarproart.pl/keylock.php). czy byłby to dobry wybór? jak sądzicie?

luska63
18-09-2006, 13:20
Poszukuje fotek z drzwiami wejścowymi w manueli^^ pomocy;p