PDA

Zobacz pełną wersję : Jaki kredyt z minimum formalnosci i zabezpieczen?



tomek_2
28-08-2005, 23:30
Najchetniej hipoteczny, chociaz moze byc tez zwykly. Kwota rzedu 30-40 tys PLN. Chodzi o minimum papierkowosci, zaswiadczen, brak koniecznosci ustanowienia hipoteki na nieruchomosci i jedyne zabezpieczenie w postaci 1 poreczyciela. Czy mozecie polecic jakis sensowny bank?

Ja jestem juz wykonczony po bojach z BOŚ - wykonczyli mnie papierologia i procedurami. Kredyt ekologiczny, b. fajny na pierwszy rzut oka, smiesznie niskie oproceowanie, ale wymagaja az 3 poreczycieli jesli nie ma zabezpieczenia hipotecznego badz majatkowego. W sumie udalo mi sie znalezc 2 poreczycieli, a do tego zablokowali mi lokate w kwocie rownej 60 % wysokosci kredytu - i teraz nijak nie moge tego odblokowac. Mam juz dosc - wole zaplacic nieco wyzsze odsetki ale nie miec zadnych blokad gotowkowych. A hipoteki na nieruchomosci bank nie akceptuje, gdyz obciazona jest sluzebnoscia wobec osoby trzeciej.

tomek_2
29-08-2005, 22:33
Moze problem nietypowy, bo mam przyznany juz kredyt na b. dobrych warunkach, ale walcze o zmiane zabezpieczenia (odblokowanie lokaty) i przedluzajace sie formalnosci w uzyskaniu dostepu do WLASNYCH pieniedzy odebraly mi juz sporo zdrowia, ze chcialbym splacic calosc (zaciagajac dodatkowa, czasowa pozyczke) i zaciagnac inny kredyt, bez blokady moich srodkow i bez tej niezliczonej ilosci papierow, zaswiadczen, opinii itd itp. NIe musi to by ckredyt typowo hipoteczny, moze byc kredyt ogolny. Macie jakies doswiadczenia?