PDA

Zobacz pełną wersję : DREWNIANE STOPNIE - gdzie wato zamówić (mazowieckie)??



kasiaR
29-08-2005, 11:45
Witam,
Mam pytanie :Czy ktos z Was zamawiał może drewniane stopnie do schodów (w naszym przyoadku - schody kręte). Kontrukcja juz jest nie mamy jeszcze ładnych drewnianych stopni.
Czy możecie polec jaką firmę, stolarza??
Dziekuje i pozdrawiam :D
KasiaR :wink:

http://foto.onet.pl/upload/28/79/_524439_n.jpg

kasiaR
29-08-2005, 13:56
nikt nie zna godnego polecenia stolarza?? :( :roll:

kasiaR
31-08-2005, 11:24
:roll:

kasiaR
01-09-2005, 11:43
:roll: :(

bastek13
01-09-2005, 15:17
[quote="kasiaR"]Witam,
Mam pytanie :Czy ktos z Was zamawiał może drewniane stopnie do schodów (w naszym przyoadku - schody kręte). Kontrukcja juz jest nie mamy jeszcze ładnych drewnianych stopni.
Czy możecie polec jaką firmę, stolarza??
Dziekuje i pozdrawiam :D
KasiaR :wink:


ja zamawiałem przy okazji zakupu drzwi wewnętrznych u stolarza z okolic Żarnowa (ok. 120 km od Wa-wy) ale mam stopnie na betonie - za wykończony stopień dębowy zaplaciłem 100 pln

rafalge
01-09-2005, 15:23
Hej Kasiu u mnie bedzie wykonywał stolarz z Mińska Mazowieckiego schody. Wiem że wykonuje bardzo ładnie i solidnie (rekomendowany przez moich znajomych) ale zobaczymy u mnie - jestem wybredny :D
I jak sie sprawdzi to dam ci wymiary przyjedzie wymierzy i przedstawi Ci kosztorys

Pozdrawiam
Rafał

Voytas
01-09-2005, 17:31
Witam i polecam:

pan Marek Ciborowski
0 693 426 596
głownie dąb i jesion.

Okolice Pomiechówka, robił u mnie kompletne schody (jesion) w Grodzisku Mazowieckim.
Szybko i solidnie, cena rozsądna.

commor
05-09-2005, 08:01
Cześć ! Dzisiaj jadę zamówić stopnie do centrum drewna na Modlińskej. Wychodzi ok. 120.- za stopień (100/ 30/ 3,4) i chyba 180.- za zabiegowy. Trudno się dogadać ale zrobią wszystko co się zamówi ( podobno w tydzień). Generalnie cena trepa z drzewa liściastego w www.centrudrewna.com kosztuje 384.-/m2 i powinno być wszystko jedno czy prosty czy zabiegowy. Stolarz wycenił 200.- z robocizną i 50% więcej za zabiegowe. Za 10 prostych i 6 zabiegowych bez podstopni z prostą barierką i ja mam przygotować (wyrównać) beton, wyliczył 6000.- . Z tego co widzę u Was będą tylko zabiegowe i macie jeszcze trochę czasu to napiszę jak to wyszło z tym tygodniem i z zamówieniem

commor
16-09-2005, 11:42
Jedyne co się sprawdziło z tego co wcześniej napisałem to, to że trudno się z nimi dogadać. Przed chwilą powiedział mi :
....proszę pana, TAKIE schody robi się od tygodnia do dwóch tygodni i będą pod koniec przyszłego tygodnia....
Tak mnie zakręcił tymi tygodniami, że podziękowałem i rozłączyłem się.Właśnie mija drugi tydzień czekania a domku już prawie wszystko przygotowałem, robiąc wieczorami po pracy, żeby zdążyć przed weekendem. Napewno złość mi przejdzie jak zobaczę wreszcie wymarzone trepy......CDN

commor
04-10-2005, 07:30
Cześć wszystkim ... Odebrałem i już nawet położyłem. Zrobili dokładnie to co chciałem, prawdzie miały być zeszlifowane na gotowo, ale drobne przeszlifowanie papierkiem i jest OK. Chyba firma godna polecenia chociaż taki niesmak pozostał przez te terminy.

RoboRob
24-01-2006, 19:45
Witam!
Mam pytanie i prośbę do KasiR
Jeśli już masz gotowe schody to czy mogłabyś wkleić ich fotkę? i jek możesz to napisz czy takie rozwiązanie schodów (kręte) jest funkcjonalne(jak się po nich wnosi np. meble) bo bardzo mi się podobają i mam straszny dylemat czy się na takie decydować czy nie.

Z góry dziękuję i pozdrawiam Robert

cinek21
25-01-2006, 10:05
Witam!
Mam pytanie i prośbę do KasiR
Jeśli już masz gotowe schody to czy mogłabyś wkleić ich fotkę? i jek możesz to napisz czy takie rozwiązanie schodów (kręte) jest funkcjonalne(jak się po nich wnosi np. meble) bo bardzo mi się podobają i mam straszny dylemat czy się na takie decydować czy nie.

Z góry dziękuję i pozdrawiam Robert
Szczerze mówiąc nie zdecydowałbym się na takie schody jako jedyne w domu. Owszem są efektowne, nie mniej jednak są mało bezpieczne w eksploatacji (małe dzieci, jakaś impeza na piętrze :wink:, itp.). Nie wyobrażam sobie wnoszenia jakichkolwiek mebli na górę, czasami normalnymi schodami ciężko cokolwiek wnieść - dobrze, jak ktoś ma duże okno na piętrze lub balkon. Ale jako dodatkowe schody jako "skrót" na górę to mogą dla mnie być.