PDA

Zobacz pełną wersję : Czym wypełnic fugi w kostce ?



pianist
29-08-2005, 16:31
Witam wszystkich .
Jaka fuga lub może betonem wypełnić kostke w ogródku przy domowym ? Ostatnio był "fachowiec " nie powiedział czym wypełnił i zaczęło się strasznie kruszyć ,był drugi raz to samo ! Prosze o pomoc to może razem z "fachowcem " uda nam się rozwiązac ten problem .dziekuje i pozdrawiam :roll:

Jarek_75
29-08-2005, 23:18
A kto wypełnia fugi miedzy kostką betonem lub jakimś innym ustrojstwem ??????????? trzeba nasypać piasek pomiedzy kostkę i fugi samę się uzupełnią (mam nadzieję że mówisz tu o kostce brukowej).

invx
30-08-2005, 04:48
j.w.

fugi w kostce wypelnia sie mialkim pisakiem, sypie go "rozmiata" czeka az wyschnie znowu "rozmiata" :wink: i ma wszytsko laadnie wypelnic. A jak sie kostka kruszy to na niewiele ona sie nadaje :roll:

pianist
30-08-2005, 20:07
Dziekuje za pomoc ,ale ........wypełniał "fachowiec " piaskiem spadł deszcz i .......na nowo robota ...........a ja prosiłem go żeby dał piasek z cementem 1/3 i żeby w spoinach juz nic się nie działo czyli ,żeby nic nie wymywało itd ,oczywiście pisze o kostce brukowej ,która się nie kruszy :lol:

Jarek_75
30-08-2005, 21:37
Cierpiliwości, narazie piasek się wypłukuje ale to kwestja czasu samo z czasem się saspoinuje trchę ziemi nanisie się za kołami, butami, troszkę dzieci pomogą . Na drugi rok problem sam zniknie. Po ułożeniu i zasypaniu zawsze deszcz coś tam wypłucze. A jęsli chodzi o zasypanie piaskiem z cementem to po deszczu kostka może wygladać nieciekawie i tak już moze zostać dlatego wykonawca nie chciał tego zrobić

invx
31-08-2005, 18:23
zasypywanie piaskiem z cementem to nienajlepszy pomysl :wink: kostka na bank by sie odbarwila ... a jak spadnie jeszce deszcz ...

najlepiej zasypac kostke, i zostawic na niej piach na klika dni, dosypujac go tylko tam gdzie go nie bedzie, piasek sam wypelni wszytsko :wink: