PDA

Zobacz pełną wersję : Funkcja Szukaj



Filo
03-12-2002, 21:24
Funkacja Szukaj Forum jest beznadziejna. W rezultacie zapytania dostaję listę artykułów zamiast wątków, którego kiliknięcie powoduje jego rozwinięcie na artykule zawierającym poszukiwane słowo. Denerwująco nieużytecznym funkcję Szukaj czyni brak automatycznego powrątu z wątku do listy rezultatów wyszukiwarki. Każdorazowo zachodzi konieczność czasochłonnego odświeżania strony.

Pozdr, Filo.

kwiatkor
09-12-2002, 10:36
Podzielam rozgoryczenie z korzystania z funkcji "szukaj". Adminie, czy daje się zmodyfikować przeszukiwaczkę? Jeśli tak pewno wielu z nas gotowych jest wskazać kilka uwag, jak ją usprawnić, czy wskazać co jest jej największym niedomaganiem!

kwiatkor
09-12-2002, 10:39
Słaba funkcjonalność przeszukiwarki odbija się wszak tym, co jest tak, zwłaszcza przez stałych forumowiczów, krytykowane: powstawaniem nowych wątków!

Mis Uszatek
09-12-2002, 18:01
Własnie!
A mnie sie marzy funkcja "szukaj w wynikach" - taka jak w googlu, do precyzowania ...

Danajot
11-12-2002, 07:52
jestem ZA - zmienić funkcję "szukaj " na przyjazną forumowiczom !
To co jest - jest wkurzające i czasożerne !

tczarek
11-12-2002, 10:15
Muślę, że i to forum powinno mieć możliwość dokładnego sprecyzowania szukanego tematu lub wątku. Bo co to za wyszukiwanie jeśli w wyniku zapytania dostję ileś pozycji.

kgadzina
12-12-2002, 15:21
Popieram wniosek Misia Uszatka. Możliwość doprecyzowania charakteru szukanej informacji w "kupie" wyników wyszukiwarki bardzo się przyda.
Redakcjo! Zrób nam ten prezent na Gwiazdkę ..........

grzegorz2
12-12-2002, 17:00
On 2002-12-03 22:24, Filo wrote:
słowo. Denerwująco nieużytecznym funkcję Szukaj czyni brak automatycznego powrątu z wątku do listy rezultatów wyszukiwarki. Każdorazowo zachodzi konieczność czasochłonnego odświeżania strony.

Spróbuj otwierać wątki w nowym oknie (prawy klawisz myszki, Otwórz w nowym oknie). Strona z listą rezultatów będzie dostępna non-stop
Grzegorz

Młody
26-12-2002, 21:40
Hej
Mysle, ze dobra funkcja byloby wyszukiwanie postow poprzez podanie daty. Ktos kto zaglada tutaj niezbyt czesto musi przeszukiwac kazde forum i sprawdzac, czy pojawila sie jakas wiadomosc od ostatniego czasu czy nie( z tymi swiecacymi lampkami czasem jest cos nie tak). Majac taka mozliwosc wyszukiwania, wiem ze wczoraj mnie nie bylo, wpisuje wczorajsza date i mam wszystkie nowe posty.
Byc moze, ze ktos juz ten pomysl podsunal. To nie jest plagiat :smile: , po prostu nie chce mi sie przeszukiwac forum w tym temacie.
Pozdrowienia Romek