PDA

Zobacz pełną wersję : profil deceuninck+winkhous czy veca+maco pomózcie proszę .



karwowska agnieszka
30-08-2005, 14:18
Mieszkam w Orzyszu w warmińsko-mazurskim ,stoję przed wyborem kupna 25 okien w kolorze złotego dębu 5 KM.Mam do wyboru dwóch sprzedawców -deceunincka-kupuje profile,szyby,okucia i sam je składa w swoim zakładzie pod nazwą TORAJ w Piszu lub drugi sprzedawca veca sprowadza gotowe okna z OKNOPLASTU Z Krakowa i tylko je montuje GROT z Pisza (firma powstała poł roku temu ).Podobają mi się obydwa profile .Zauważyłam roznice w zgrzewach .W deceunincku zgrzewy sa chyba malowane jakąś farbą ok 2-3 mm,a w veca okleina drewnopodobna jest na styk-co jest lepsze .Powiedziano mi również ze veca ma ciensze ścianki profila .Sama juz nie wiem czy lepiej wybrac veca bo robi je duza fabryka czy deceunincka firma mała ale w naszym rejonie długo istnieje .
Poradzcie proszę.

jareko
30-08-2005, 14:19
rzuc moneta :)

mdzalewscy
30-08-2005, 14:55
ja bym wybrał oknoplast to większa firma, z tego opisu Toraj to jak jakaś garażówka (może się mylę)

karwowska agnieszka
30-08-2005, 14:58
jareko dzieki za podpowiedz gdyby byly to dwa trzy okna to pewnie tak bym zrobiła moneta i juz .......

jareko
30-08-2005, 15:01
mdzelawski - mimo ze garazowka to istniejaca juz jak slysze wiele lat i czasem taki producent jest o niebo lepszy od uznanej firmy - zwlaszcza w swietle ostatnich wydarzen gdy najwieksi maja takie problemy ze zaraz zamykac sie beda tuzinami ;)
karwowska agnieszka - wybacz ale nie sposob w takiej sytuacji ci doradzic jednoznacznie. Jedno i drugie rozwiazanie ma swoje wady i zalety. Wrercz odbieram jako chec zrzucenia na innych podjecie decyzji. My maly za malo danych - Ty masz wiecej wiec naprawde rzuc moneta skoro sie zdecydowac miedzy dwoma nei mozesz

karwowska agnieszka
30-08-2005, 15:01
Aco mi powiecie na temat tych różnic w zgrzewach ,ktora technika jest lepsza?

karwowska agnieszka
30-08-2005, 15:07
Jezeli chodziu o TORAJ to firma jest na rynku od 5 a moze i wiecej lat.Maja zakład produkcyjny o pow .ok 200 m2 i pracuje tam pare osob .

karwowska agnieszka
30-08-2005, 15:09
Odpowiedzcie co myslicie o tych zgrzewach?

jareko
30-08-2005, 15:19
nic - co sie komu podoba :)
i jedo i drugie jest OK

karwowska agnieszka
30-08-2005, 15:41
dziekuje Jareko ...ale jak miałbys wybrać nie biorąc pod uwagę producentów tylko sam profil to ktory bys wybrał ?

jareko
30-08-2005, 16:01
kup u mnie Salamandra :))))))
dla mnie The besciak :))))
to Veki jestem uprzedzony tak wiec moja opinia nie bedzie miarodajna i bezstronna
sorki - nie pomoga w tym momencie