PDA

Zobacz pełną wersję : Wesołych Świąt



ewa
04-12-2002, 10:29
Ponieważ mój klon jest już praktycznie gotowy a ja nie mam w domu dostępu do sieci (TPSA jakoś sie nie spieszy) i znikam z forum na kilka miesięcy chciałabym życzyć Wam Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocnych, Szczęśliwego Nowego Roku, romantycznych Walentynek (i co tam jeszcze będzie po drodze), żeby Wam się szybko i bezproblemowo budowało a ładnej pogody i dobrego humoru nigdy nie zabrakło. Do napisania.
Ewa
Acha - moimi uszami i oczami będzie przez ten czas Sebastian.

nicola
04-12-2002, 10:41
On 2002-12-04 11:29, ewa wrote:
Ponieważ mój klon jest już praktycznie gotowy a ja nie mam w domu dostępu do sieci (TPSA jakoś sie nie spieszy) i znikam z forum na kilka miesięcy chciałabym życzyć Wam Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocnych, Szczęśliwego Nowego Roku, romantycznych Walentynek (i co tam jeszcze będzie po drodze), żeby Wam się szybko i bezproblemowo budowało a ładnej pogody i dobrego humoru nigdy nie zabrakło. Do napisania.
Ewa
Acha - moimi uszami i oczami będzie przez ten czas Sebastian.


Ewo! Dziękujemy Ci.
Tobie życzymy przede wszystkim miłego i szybkiego klonowania. Jeśli te życzenia się spełnią, to cała reszta (Święta, Nowy Rok, Walentynki itd.) nabiorą najwspanialszego blasku!
Powodzenia, trzymam za Ciebie kciuki!
Renia

04-12-2002, 12:38
zadzwoń do Netii lub Tele2. Od ręki powiedzą Ci czy mogą taki dostęp zorganizować. TP S.A. to skostniała instytucja, całe szczęście, że pojawiła się konkurencja. Oczywiście przepraszam normalnych pracowników TPsy, którzy czasami nie mają wpływu na jakość obsługi klienta. Uważam jednak, że marnują pieniądze na reklamy w TV bo czar pryska w momencie próby załatwienia u nich czegokolwiek.
Wesołych Świąt.

Majka
04-12-2002, 13:09
Trzymaj się ciepło :razz: Może uda się przed Świętami?
Napiszcie w dzienniku jak już syn się urodzi. Pozdrawiam serdecznie Majka

Jola_
04-12-2002, 17:37
Ewo, dziękujemy Ci za życzenia!
i życzymy Tobie, przede wszystkim szczęśliwego KLONOWANIA, żebyście Święta Bożego Narodzenia spędzili CAŁĄ Rodziną w domowym ciepełku przy wspólnej choince.

kaKa
05-12-2002, 08:22
Pozdrawiam z calego serca.
Zycze zeby tobie Ewo i twej rodzince te swieta byly najszczesliwsze.

kaKa