PDA

Zobacz pełną wersję : hura, hura, urodził się mój pies



ankalenka
31-08-2005, 09:49
Rozsadza mnie radość, więc muszę dać upust: właśnie się dowiedziałam, że urodził się nasz długo oczekiwany czekoladowy labrador!!! Mój mąż przez ostatni tydzień co chwilę mnie pytał: jak myślisz, czy już jest nasz piesek? Chyba przy narodzinach naszych dzieci nie widziałam w nim tyle radości, to marzenie jego dzieciństwa. :D :D

aha26
31-08-2005, 11:01
No to super.Jak już bedziesz mogła to zrób mu jakies zdjecia i wklej tutaj bo napewno jest mniamniusi :wink:

ozzie
31-08-2005, 23:54
Gratuluje! My mielismy na jesieni witac u nas mala hovcie, czekalam na jej narodziny, a kiedy juz sie urodzila bylam bardzo szczesliwa. Ale rzeczywistosc sprowadzila nas na ziemie :cry: Wprowadzamy sie do domu, w ktorym nie ma drzwi wew, teren jest nie calkiem ogrodzony, balagan przed domem. Postanowilismy poczekac wiec do wiosny.
Labki to super pieski, a te czekoladowe to prawdziwe male trufelki :)

rrmi
01-09-2005, 00:09
Gratuluje
:lol: :lol:
czekam na zdjecie :D

ankalenka
01-09-2005, 07:14
ozzie, my też z drzwi wewnętrznych póki co musimy zrezygnować. Ale jeden warunek postawiłam sobie na początku: ogrodzenie i uporządkowany teren MUSI być. Marzę o tym dniu kiedy wypuszczę dzieci rano po śniadaniu na dwór i zawołam dopiero ubłocone i szczęśliwe na obiad.

ozzie
01-09-2005, 22:21
Teren przed domem jest prawie uporzadkowany, ale nie mamy zrobionych podjazdow, kostki, etc. Ogrod zostal zalozony, mamy piekny trawnik i sad. No ale nie udalo sie wszystkiego "szczelnie' ogrodzic, bo teren to ponad hektar, wiec wyszloby drogo... Nie mamy bramy wjazdowej, tylko taka zbita z desek prowizorke. Ale dzieci nie sa takie male (prawie 7 lat i 10 lat) wiec na droge nie wychodza. Co innego byloby z psem, bo malemu szczeniaczkowi nie wytlumaczysz, aby nie wychodzil na dosc ruchliwa droge. Dlatego ze szczeniaczkiem musimy niestety poczekac, ale jutro przyjezdza do nas kocie malenstwo :)

02-09-2005, 23:46
Ankalenka gratulacje!!!!!!!!!!!!!

A ten pies to piesek czy sunia???

Jerzysio
03-09-2005, 15:42
...no to za parę miesięcy spacerki po Lipkowie :D
Pozdro
J

ankalenka
05-09-2005, 09:56
Moniś,

piesek, piękny!!!! pyszna czekoladka. możesz obejrzeć miot na www.labradory.pl

Jerzysio, nawet nie za parę miesięcy tylko za dwa. przeprowadzamy się w drugiej połowie października, i wtedy też odbieramy pieska.

peilin
05-09-2005, 13:05
Ankalenka,
To super. Gratuluje wyboru hodowli - już profesjonalna, a jeszcze domowa. Chyba nie znam lepszej hodowli labradorów w Polsce. I na pewno będziesz mogła liczyć zawsze na pomoc i rady z ich strony.
Pozdrawiam
Iwona (również właścicielka labradora - czarnej suczki, obecnie już 3,5 letniej)

ankalenka
05-09-2005, 13:10
to mnie pocieszyłaś, bo hodowlę znalazłam w internecie. Wahałam się między nimi a Dębowym Gajem w Warszawce, ale kierując się intuicją (rozmowy z właścicielką, korespondencja i przede wszystkim odczucia własne) wybrałam jak wybrałam. Do tego strasznie podobają mi się te ciut jaśniejsze brązowe pieski.

manykes
05-09-2005, 14:06
GRATULACJE

Rbit
05-09-2005, 14:13
Czy tu sie grupa Babice przeniosła????? ;-)
Własnie tez sie łamie na małym hovkiem, w piatek ide ogladac jakie to male cudo jest, ale mam straszne dylematy bo nas w domu praktycznie nie ma przez cały dzień i czy dzieci sobie poradza z problemem.
Ozzy mam podobna wiekowo dwójke do Ciebie tylko o rok młodsi :-).
No i wlsnie nie jestem pewny czy poradza sobie z wychowaniem psa ( co prawda mam nadzieje na odwrotny efekt ze sami będa musieli stać sie bardziej obowiazkowi i nim zajac? )
Na szczescie nie mam problemu z drzwiami i nieogrodzonym terenem. Jedynie moze co to ze obecny ogrodzony teren ma 300m i nie wiem jak koogzystencje z psem zniosa rosliny ale to juz bedzie potem problemem.
Docelowo zapisuje sie na spacerki po okolicy Lipkowa jak docelowo ( albo chwilowo) sie tam przeprowadze.
ehh napiszcie jakies cieple słowo co by moje obawy rozmyc.

ankalenka
05-09-2005, 15:03
też zauważyłam, że to chyba nowy adres grupy Babickiej! Myślę, że przez pierwszy rok-półtora to trzeba się przyłożyć do wychowania psa porządnie - mam nadzieję spędzić ten czas na zmianę w domu z mężem - chwilowo on teraz będzie bez pracy, potem może nam się uda zajść w ciążę i ja posiedzę. Taki jest plan. Wydaje mi się że zostawienie psa na głowie dzieci nie doprowadzi do niczego dobrego, trzeba tu stanowczości i konsekwencji, co nie jest cechą dziecięcego charakteru.. Ale słyszałąm że dobre i pół godziny treningu dziennie, żeby pieska wychować.

peilin
05-09-2005, 15:22
Hej,
Troche czasu trzeba poswiecic to pewne, ale bez przesady nie tylko osoby nie pracujące mają psy :D . Jak wzielismy Orkę pracowałam na 3/4 etatu i to na pewno pomogło. Wg mnie najgorsze jest pierwsze pół roku jak pies niszczy potem już z górki, chociaż szkolić trzeba ciągle bo bestie sie rozpuszczaja. Warto tez pojsc na szkolenie. Na dzieci jako podstawe opieki nad psem moim zdaniem nie ma co liczyc :( .
Poza tym jesli pies ma przebywac dłuzej sam w domu, badz dom jest nowiutki i boli kazde zniszczenie, proponuje rozważyć zakup klatki.
Pozdrawiam

Rbit
06-09-2005, 10:32
Mieszkaniem i zniszczeniami az tak bardzo sie nie przejmuje , podejrzewam ze moje dzieci sa gorsze, co prawda nie gryza mebli i obic ale slady po rekach, plamy po dlugopisach i farbach sa wszedzie wiec jak pies dokończy dziela zniszczenia to bedzie pretekst by wymienic na nowe ;-) Z remontem domu poszekam az wybuduje kolejny w Koczargach zebym mógł sie przeprowadzić na ten czas bo kolejny raz nie zdzierze mieszkania na budowie ( wlasnie koncze wykańczac po 6 latach mieszkania w niewykończonym). A co do wychowania przez dzieci, to mam zamiar spróbowac puścić starszego na szkolenie z psem, ale to dopiero na wiosne jesli juz. Moze go to troche zmobilizuje i nauczy systematycznosci ?. A sam no cóz, trzeba sie bedzie przyzwyczaić do wstawania z pól godzimy wczesniej zeby pójsc na poranny spacer z psem ale mysle ze mnie tez to sie przyda :-)

06-09-2005, 19:10
Moniś,

piesek, piękny!!!! pyszna czekoladka. możesz obejrzeć miot na www.labradory.pl

Jerzysio, nawet nie za parę miesięcy tylko za dwa. przeprowadzamy się w drugiej połowie października, i wtedy też odbieramy pieska.

Ankalenka sliczznosci!!!!!!!!!!!!!

Pamietam jak zobaczylam swoja sunie majaca niecale 2 tygodnie, od razu wiedzialam ze ma byc TA i ZADNA inna.

Widze, ze w grupie Babickiej z powodzeniem mozemy zrobic sekcje Labradorow i Goldenow. :wink:

nielubianyprzezadmina
08-09-2005, 20:57
...Labradorki są weryfajne :D :D :D
i takie rodzinne
...no to bedziem wypatrywać
pozdro
J

ankalenka
08-09-2005, 22:11
J,
słyszałam, że macie mieć asfalt na Kontuszowej, kiedy?

nielubianyprzezadmina
09-09-2005, 08:32
...nio.....
.....w inwestycjach powiedzieli, że do końca września, ale cosik mi siem :o :(
MW
J

RadekAg
09-09-2005, 14:00
Rbit!

Jak byś już odebrał tego hovka, a serdecznie namawiam to w okolicach Babic (szerokopojętych) to masz sporo hovków chętnych do spacerów jest nasza D'Arsy w Zaborowie, Toffi i Etna w Wyględach, Marlow i Misti w Laskach, Boni (nasza córeczka) w Klaudynie.

Jeżeli dobrze się domyślam (po przeczytaniu innego wątku) do jakiej hodowli jedziesz w Łomiankach to bardzo polecam. Widziałem szczenięta, bardzo fajne psychicznie, jedne z najlepszych jakie widziałem, a widziałem ponad 10 mitów od różnych suk.

Radek

Rbit
09-09-2005, 15:12
RAdek BINGO!!!!!!!
Wlasnie zaraz jade zobaczyć sobie to cudo i mam nadzieje ze sie zaprzyjaznimy.
Jak sie uda to do spacerów chetnie dołacze :)
Dzieki za info

Agacka
12-09-2005, 09:35
Gratulacje.....też czekam na swojego pieska, ale coś naszej suce nie za bardzo to wychodzi... :( więc czekamy cierpliwie...

andrzej49
12-09-2005, 16:11
"...urodził się nasz długo oczekiwany czekoladowy labrador!!!..."
A moja sunia właśnie z uwagi na zły stan zdrowia została uśpiona :cry: :evil: :(

12-09-2005, 16:13
Raduś,
a co Ty tu robisz?
:lol:

RadekAg
12-09-2005, 19:46
Opal, gdybyœ od czasu do czasu zawitała do nas to byœ wiedziała, że własnie jesteœmy w trakcie kupowania działki w Feliksowie i forum Muratora jest nam coraz bliższe :-)).
A zajrzeliœmy na forum bo szukaliœmy informacji o wpływie linii wysokiego napięcia na zdrowie.

Pozdrawiam i liczę że jakoœ niedługo się może spotkamy na jakimœ spacerku.

Radek

Puppy_Slaughter
13-09-2005, 15:08
No to super.Jak już bedziesz mogła to zrób mu jakies zdjecia i wklej tutaj bo napewno jest mniamniusi :wink:
sprawdze czy aby nie mdły.

Puppy_Slaughter
13-09-2005, 15:09
"...urodził się nasz długo oczekiwany czekoladowy labrador!!!..."
A moja sunia właśnie z uwagi na zły stan zdrowia została uśpiona :cry: :evil: :(

ale kwas...naprawde i sympathize ziom.

Rbit
16-09-2005, 09:56
Rbit!

Jak byś już odebrał tego hovka, a serdecznie namawiam to w okolicach Babic (szerokopojętych) to masz sporo hovków chętnych do spacerów jest nasza D'Arsy w Zaborowie, Toffi i Etna w Wyględach, Marlow i Misti w Laskach, Boni (nasza córeczka) w Klaudynie.
Radek
Dzieki za zaproszenie . Z przyjemnoscia bede sie mógł przylaczyć jak skończa sie szczepienia i bedzie mógł sie bawić z innymi psami. na razie obgryza wszystko co moze i wykopuje rosliny w ogrodzie.
Tak ze gdybyscie sie wybierali na spacer to prosze o info. chetnie sie przylacze jesli tylko bede mógł, zeby te moje prawie 14 kg szczesliwego futra mogło sie wybawić w towarzystwie :-).

PS
Juz wiem skad tak doskonale znasz ten miot :-)

PS2

Widzialem Wasze zdjecia ze spacerów, tym chetniej sie przylacze :-)
Pozdrawiam