PDA

Zobacz pełną wersję : ELTEX - czy ktoś ma okna z tej firmy?



GrzesioO
31-08-2005, 08:52
Witam serdecznie,

Właśnie otrzymałem wycenę na okna z tej firmy (profile systemu deceuninck Serii Mondial 2000, ukucia maco), i powiem szczerze jest bardzo atrakcyjna, a nawet aż za bardzo.
Czy ktoś z Szanowych Forumowiczów ma może okna z tej firmy i zechciałby się podzielić wrażeniami?
Czy to jest firma godna zaufania?
Czy warto kupić u niej okna?

Pozdrawiam
Grzegorz

GrzesioO
05-09-2005, 21:04
NIKT nie ma okien z tej firmy???

tatko
06-09-2005, 07:34
Grzegorzu
Trudno będzie znaleźć kogoś kto ma okna Deceunick Mondial wyprodukowane przez Eltex. Na rynku warszawskim wśród klientów indywidualnych pojawili się w chyba w 2004r. Głównym kierunkiem ich działalności były realizacje przetargów. Na stronach m.st. Warszawy znajdziesz ich bardzo dużo. Brałem udział w przetargach razem z Eltexem. Zawsze miał atrakcyjne ceny, niższe od innych. Powiem szczerze zawsze preferowałem Deceunicka. Wziąłem od nich kilkanaście okien nie dla klienta indywidualnego tylko do zamówienia publicznego gdzie liczy się tylko i wyłącznie cena. To co zwróciło moją uwagę to niezbyt dobra jakość wykonania. Źle doczyszczone zgrzewy, źle docięte listwy mocujące szyby. Czasami musiałem poprawić mocowania elementów okuć. Myślę że zastosowane wzmocnienia w ościeżnicy i skrzydłach powinny być inne.
Pozdrawiam

GrzesioO
06-09-2005, 07:54
Witam,
Bardzo dziękuję za informację.
Czyli raczej od nich nie brać, tak?

Pozdrawiam
Grzegorz

Neska
06-09-2005, 07:59
U mnie są okna Eltexu na profilu Deceunic ale nie pamiętam jakie okucia to wie mąż. Mamy w kolorze złoty dąb, a na mieszkaniu białe też tej firmy. Jak narazie sobie chwale.

GrzesioO
06-09-2005, 08:36
No to będę miał zagwozdkę.
Mi okno 150 x 150 cm z okuciami maco, brązowe z dwóch stron wycenili na 718 zł za sztukę (w tym vat 7%).
Podobno to bardzo dobra cena.
A mówią, że jeszcze możemy pogadac, bo potrzebuję całkiem sporo tych okien, w zasadzie całe mnósto :)

Pozdrawiam
Grzegorz

mdzalewscy
06-09-2005, 08:39
Mi okno 150 x 150 cm z okuciami maco, brązowe z dwóch stron wycenili na 718 zł za sztukę (w tym vat 7%).
Podobno to bardzo dobra cena.
A mówią, że jeszcze możemy pogadac, bo potrzebuję całkiem sporo tych okien, w zasadzie całe mnósto :)

Pozdrawiam
Grzegorz
cena bardzo dobra za kolor obustronny

tatko
06-09-2005, 09:58
To nie znaczy że masz ich nie kupować. Decyzja nalezy tylko i wyłącznie do ciebie. Tak jak napisała Neska okna funkcjonują prawidłowo. Uwagi dotyczą tylko niestarannego wykończenia. Okucia jakie proponuja Maco są dobrymi okuciami. Innych w swej ofercie nie mieli. Problem z Maco jaet tylko taki iż nie można ich rozbudować o dodatkowe elementy.
Jeśli okno jednoskrzydłowe to normalna cena, jeśli dwuskrzydłowe to dobra cena.
Pozdrawiam