PDA

Zobacz pełną wersję : "zsyp" na obierki



aga_kraków
02-09-2005, 08:48
Witam,
mam ochotę na takie coś:
http://www.comitor.com.pl/selektory/47.jpg
kawałek rury prowadzącej do kosza na odpadki +elegancka pokrywka
to cudo na zdjęciu kosztuje 1700 :o :o :o zł

może ktoś z was kupił albo widział, a może zrobił taki patent w cenie przystępnej? 8) :)

Jerzysio
02-09-2005, 08:59
Aga

....tani wariant na powyższe cudeńko :
kupuje się plajsticzną zaślepkę + kawałek rurki odpowiedniej średnicy, w blacie wycina się otwór ( z fazą coby zaślepka ładnie wlizła ), wkłada zaślepkę z doklejonym kawałkiem rury, pod który wkłada się pojemnik na odpadki organiczne i całość masz za "cirkoebałt" 50,- pln :D
Oczywiście można poszukać droższej "przykrywki" :wink:
pozdro
J

.....a tak na marginesie, to za te pieniądze kupisz młynek do zlewu :roll:

juka11
02-09-2005, 09:02
Moja znajoma ma coś takiego, z tego co pamietam to robiła to firma od mebli kuchennych, jaka to nie pamietam, było to już jakieś 2-3 lata temu, wtedy to była zupełna nowość i ona sie tym chwiliła, że wygodne itp.Tyle tylko, że od czasu do czasu trzeba tę rurę umyć wewnątrz, a to jest bardzo nieprzyjemne:(

Monika $ Seba
02-09-2005, 12:15
Tyle tylko, że od czasu do czasu trzeba tę rurę umyć wewnątrz, a to jest bardzo nieprzyjemne:(

właśnie o tym pomyślałam- taka rura to chyba musi być "śliska" a nie taka "karbowana". ael tak czy owak to trzeba dbać o jej czystaośc bardzo, bo będzie śmierdzieć. No i zastanawia mnie czy nie będzie z niej dochodził smrodek śmieci z kosza.
poza tym to chyba super praktyczne- tak jak zsyp na bieliznę- na pewno zrobie:D