PDA

Zobacz pełną wersję : Kto ma takie schody???



PaulaG
02-09-2005, 08:59
Witam wszyskich cieplutko! Szukam dobrego, solidnego no i oczywiście [color=green]niedrogiego wykonawcy schodów z Warszawy i oloic: Jabłonna, Chotomów, Legionowo. Myślę, że znane firmy odpadają, bo niestety ich ceny powalają......
Mają to być schody z drewnianymi stopniami i metalową konstrukcją. Projekt schodów mam już gotowy – stopnie i cała konstrukcja pozostanie niezmieniona, natomiast poręcz będzie inna niż w projekcie. Czy ktoś z Was robił już i użytkuje ażurowe schody? Czekam na jakieś namiary....
Pozdrowionka :D :D :D

Cpt_Q
04-09-2005, 22:01
Witam,
Od kilku lat uzytkuje schody Rintal (krecone, kacze). Zmontowane samodzielnie, niezle to wyszlo i co najwazniejsze, mija juz chyba 5 rok - trzyma sie kupy. Cena nie byla powalajaca, tez nie z tych najtanszych. W sam raz. Szkielet stalowy (na rurce :-)) stopnie lite bukowe (byla opcja sklejki bukowej). Pomogli przy projekcie, najwazniejsze bylo dokladne zwymiarowanie dziury (w stropie).
Sprawdzilem - w Centralnej Polsce sa placowki tej firmy - polecam - www.rintal.pl

pozdrowka - Q

RYDZU
05-09-2005, 07:41
Czy chodzi ci o coś takiego?

http://rydze.internetdsl.pl/murator/364.jpg

To mój własny wyrób schodowy (pierwszy w życiu :lol: ).
Więcej fotek w dzienniku budowy.

Pozdrawiam

RyMario
05-09-2005, 11:24
Witam wszyskich cieplutko! Szukam dobrego, solidnego no i oczywiście [color=green]niedrogiego wykonawcy schodów z Warszawy i oloic: Jabłonna, Chotomów, Legionowo. Myślę, że znane firmy odpadają, bo niestety ich ceny powalają......
Mają to być schody z drewnianymi stopniami i metalową konstrukcją. Projekt schodów mam już gotowy – stopnie i cała konstrukcja pozostanie niezmieniona, natomiast poręcz będzie inna niż w projekcie. Czy ktoś z Was robił już i użytkuje ażurowe schody? Czekam na jakieś namiary....
Pozdrowionka :D :D :D
Witaj
Ja mam od soboty piekne schody. Robił mi je stolarz a nie jakaś znana firma, ale stolarz który robi tylko schody i nic więcej. Robi schody do Niemiec, niedawno robił do Lwowa. Zrobi każde schody z drewna - nawet takie gięte, kręcone. Montaż - ekipa full professional. Jest z okolicy Radzynia Podlaskiego, ale robi w całej Polsce. Ja mam dom pod W-wą więc nie ma problemu.
Jeżeli Cię to interesuje to daj znać

pozdr
RyMario

Agnieszek
05-09-2005, 11:35
RyMario! A czy ten Twój stolarz robi też schody na betonie? tzn czy okłada drewnem schody betonowe? Jeśli tak, to prześlij proszę jego namiary również do mnie. Jeśli wiesz coś o stawkach, jakie bierze, to też poproszę o jakieś info.
Dziękuję!

RyMario
05-09-2005, 11:35
Aha jeszcze jedno. Nie wiem czy zrobi samą konstrukcję metalową. Musiałabys się dowiedzieć. Co do moich schodów cena nie była niska - 9 tys. PLN. Dlatego tak duzo bo moje schody są wyjątkowo szerokie - 120 cm i był potrzebny grubszy materiał. Gdyby to były schody szerokości ok 90 cm to cena byłaby ok. 7 tys. Materiał - dąb.

pozdr

RyMario
05-09-2005, 16:51
RyMario! A czy ten Twój stolarz robi też schody na betonie? tzn czy okłada drewnem schody betonowe? Jeśli tak, to prześlij proszę jego namiary również do mnie. Jeśli wiesz coś o stawkach, jakie bierze, to też poproszę o jakieś info.
Dziękuję! Robi również schody betonowe, tzn. obkłada je drewnem (przynajmniej robił). O stawki musisz sama zapytać. Przesłałem info na priva.

pozdr
Mariusz

Agnieszek
05-09-2005, 20:23
Dzięki! Zasięgnę języka u mistrza! :)