PDA

Zobacz pełną wersję : Poleć swoje super ekipy



przemek70
03-09-2005, 20:36
Nowy/ stary wątek jeżeli jesteście BEZSPRZECZNIE przekonani o wyjątkowości swoich ekip polećcie je na forum tak aby i inni cieszyli się tym.
Jak pewnie zauważyliście i odczuliście na swojej skórze ekip słownych, niedrogich i dobrych już prawie nie ma. Większość to partacze, są jednak tacy po których są miłe wspomnienia i należy zadbać aby zawsze mieli pracę :)
I tutaj chciałbym polecić tych, na których się nie zawiodłem
elektryk- Jarek Jeznach (dka zainteresowanych telefon podam później- zawieruszył się gdzieś :)
dekarz- Jasiek Jagiełło 606646665, robi też więźbę
wylewki półsuche Nalepa 604153580
kierownik budowy Robert Socha 604567526
Wszyscy rejon warszawski

Nadmienię, że tragedią dla tego forum jest polecanie ekip znajomych, kuzynów, siebie itd miałem okazje do skorzystania z usług takich polecanych Panów i szlag mnie trafiał, iż moźna kogoś takiego polecać :evil: :D :D :D

Włodek W.
13-11-2005, 22:35
Trafiał szlag nie tylko Ciebie .U mnie było podobnie :evil:
Mogę polecić hydraulika firma OK.660959567 pan Marcin i Jarek .Dobrze fachowo i terminowo. :D Pozdr. :D

rzyraf
14-11-2005, 08:26
To ja chciałem polecic okna - Budvar Thyssen, szczególnie punkt koło ronda Wiatraczna, w nowym bloku - darujcie gdzieś mi wcięło wizytówke, ale wrzucę ich adres.
Handlowiec - Pani ALdona Normark.
Zrobią wszystko szybko i sprawnie. Okna miały być po 3 tygodniach, były po 2 , montaż w sobotę, byl w piątek. Jako generalny wykonawca budynku jestesmy z nich bardzo zadowoleni.

Dwa - brama garażowa - użytkownik tego forum - newdoor. Również wysoki poziom usług:) Szybko i fachowo, tak szybko, ze nie zdązyłem zrobić zdjęć z montazu:)

Serdecznie pozdrawiam
Pawel Adamski

Hella
14-11-2005, 19:27
Dodam coś od siebie wybudowali mi domek a następnie wykończyli w środku .Nie skakali po innych budowach jestem zadowolona .Niedawno skończyli tynki nie mam zastrzeżeń. Działają w Legionowie i okolicach.
Pozdrawiam tel prv. :wink:

Włodek W.
14-11-2005, 22:22
Zapomniałem o firmie Droma z Sanoka zmierzyli i zamontowali bramę garażową tanio , dobrze i działa .Pozdr. :D