PDA

Zobacz pełną wersję : Producenci okien Schuco w mazowieckim



sonlar
03-09-2005, 23:06
Dostałem od Schuco PL informację o polecanych przez nich producentach okien w mazowieckim.
Są to: Mark-bud (Łomianki) i Plastoma (Warszawa).
Chodzi o okna w okleinie drewnopodobnej dwustronnej złoty dąb.
Czy ktoś z Was zamawiał u nich okna i może powiedzieć coś o swoich doświadczeniach z tymi producentami (ewentualnie innymi polecanymi :)

Sp5es
04-09-2005, 19:50
Miedyś mi robiło Mage.
Zadowolony.

jareko
04-09-2005, 20:09
niestety Mage Polska juz nie istnieje i byl to w mojej ocenie jedyny producent godzien polecenia
Reszta hmmm......pominmy milczeniem :)
Ale jezeli nie masz zadnych wyjatkowych gabarytow - Markbyd w Lomiankach

sonlar
05-09-2005, 10:24
Jeden gabaryt mam duży, około 3,5 metra szerokości i 2 wysokości i mam duże obawy co do takiego okna barwionego w masie w okleinie drewnopodobnej.

pattaya
05-09-2005, 12:07
A czy Jezierski nie robi w oparciu o profil Schucco?

sonlar
05-09-2005, 17:44
A czy firma PPHU Grzegorz Mielczarek jest godna polecenia.
Produkują w Zduńskiej Woli (Łodzkie) ?
Dają 5 lat gwarancji na szyby i 10 lat gwarancji na ich okna w systemie Schuco.

jareko
05-09-2005, 20:23
o takie szczegolowe informacje zglos sie do Pchelka
Niestety nie mialem doczynienia

Agnieszek
05-09-2005, 21:24
A ja wybrałam z polecenia Pchełka Plastomę i też jestem zadowolona, okna cierpliwie na mnie poczekały, w odpowiednim momencie zostały zamontowane i wyglądają pięknie! :D

sonlar
05-09-2005, 21:36
A ja wybrałam z polecenia Pchełka Plastomę i też jestem zadowolona, okna cierpliwie na mnie poczekały, w odpowiednim momencie zostały zamontowane i wyglądają pięknie! :D

Ale Jareko odradzał tą firmę.
Byłem w jednym punkcie producenta w Wawrze to szczerze mówiąc nie zachwycili mnie poziomem obsługi i kompetencją.

Ps. W jakim profilu wybrałaś okna ?

jareko
06-09-2005, 09:08
sonlar - nie przypominam sobie bym o Platomie cos zlego powiedzial.

tripper
06-09-2005, 10:34
A ja wybrałam z polecenia Pchełka Plastomę i też jestem zadowolona, okna cierpliwie na mnie poczekały, w odpowiednim momencie zostały zamontowane i wyglądają pięknie! :D

Ale Jareko odradzał tą firmę.
Byłem w jednym punkcie producenta w Wawrze to szczerze mówiąc nie zachwycili mnie poziomem obsługi i kompetencją.

Ps. W jakim profilu wybrałaś okna ?

PLASTOMA wymienila okna moim rodzicom, mnie, mojej przyjaciolce jednej, drugiej, ciotce mojej tez wymienila, w punkcie obslugi klienta nie bylem, przyszedl pan i zrobil mi pomiar (tak samo jak reszcie), potem przyszli panowie i zrobili wymiane, jak sobie popatrze na to, co inne firmy zrobily sasiadom z tynkiem dookola okien, to chce mi sie usiasc i plakac z radosci, ze mi akurat robila PLASTOMA i zrobila to wyjatkowo dobrze

sonlar
06-09-2005, 14:21
sonlar - nie przypominam sobie bym o Platomie cos zlego powiedzial.

To prawda nie powiedziałeś... :)
To ja przeczytałem między wierszami.
W takim razie , chyba źle Ciebie zrozumiałem.

P.s. Trochę jestem rozczarowany....
W tylu różnych wątkach było mówione, że w przypadku okien najważniejszy jest producent. I jeszcze raz producent.
Profil 10-15 procent, 40% producent, 30 % montażyści ... bardzo często związani z producentem, czyli też pracujący na ich markę.

Czyżby nie było takich firm, które robią w centrum Polski okna godne polecenia z PVC w okleinie drewnopodobnej ?

19-09-2006, 15:01
Czy ktoś zna firmę bessy z Babic koło W-wy? Robią właśnie z profili Schuco, podobno działaja 8 lat, ale zmienił sie właściciel a załoga jest ta sama. Dali mi dobrą ofertę, lepszą cenowo niż Deceunick.
pozdrawiam
justa

acca5
19-09-2006, 15:54
Ja dzis otrzymałam ofertę od firmy robiacej okna na profilu schucco i dali mi na wszystko 22% wat- okna i montaz jak to ma być, jak to jest u was?

20-09-2006, 10:35
U mnie ma być 7% na wszystko (okna i montaż) jak montaż jest ich.
Pozdrawiam

mobby
20-09-2006, 12:39
Ja mam okna z firmy "Mielczrek" ze ZDuńskiej Woli.
Ogólnie jestem zadowolony. OKna są super. Co prawda białe , profil 5-cio komorowy. Montaż w miarę porządny, cena dość przyzwoita ( można ponegocjować).

Pozdrawiam

Mobby