PDA

Zobacz pełną wersję : Poszukuję pilnie projektanta !!!



wojzbi
06-09-2005, 14:58
Poszukuję pilnie projektanta, który zaprojektuje dom jedorodzinny połączony z małą przychodnią lekarską ( dwa gabinety ). Projektanta znającego się na rzeczy, solidnego i słownego. Mam jescze takie małe życzenie, aby po zapłaceniu za projekt zostało coś na budowę. Budowę planuję rozpocząć wiosną przyszłego roku. Mieszkam w województwie warmińsko - mazurskim, w okolicach Mrągowa.

jaclic
06-09-2005, 20:10
Znam dobrego architekta, zaprojektowal moj dom. Nie wiem natomiast czy jest bardzo tani. Jak cos to prosze o wiadomosc na priva

Agnieszka-Kielce
06-09-2005, 20:25
My tez szukamy projektanta, który zaprojektował by nam salon, pokoje, kuchnie, łazienki, itp. Ciekawi jesteśmy jak wygląda tak zrobiony projekt czy uwzglednia on wszystko co potrzebne w domu. Noi jaka jest cena. Bo nie wiem czy nie porywam się z motyką na księzyc,

Projektanci - piszcie jak to wygląda i jakie są to przedziały cen
Ma ktoś zrobiony projekt - podzielcie sie opiniami

robert skitek
07-09-2005, 09:18
Agnieszka, Ty chyba szukasz tylko do wnętrz.
Ceny u wojzbi będą w granicach 8-25 tys. zł w zaleznosci od zakresu opracowania.
Projekt wnętrz kształtuje się pomiędzy 30-100zł/m2 i w górę. I znów wiele zależy od zakresu projektu - może byc tylko koncepcja, a może być cały projekt wykonawczy włącznie z instalacją elektryczną, rozrysowanymi detalami i zaawansowanymi wizualizacjami.
pozdrawiam

Barrtekus
13-09-2005, 08:09
a ja wczoraj podpisalem umowe :D :D

pierwszy krok postawiony

cena to tuzin i trzy kpln

za archit - kontrk i wykonawczy - instalacje - niezbedne minimum

rynek badalem okolo pol roku,

zgadzam sie z Robertem :D w 90% - tylko gorna granica jest za niska - spotkalem sie z 30 tys.

Barrtekus
13-09-2005, 09:26
a ja wczoraj podpisalem umowe :D :D

pierwszy krok postawiony

cena to tuzin i trzy kpln

za archit - kontrk i wykonawczy - instalacje - niezbedne minimum

rynek badalem okolo pol roku,

zgadzam sie z Robertem :D w 90% - tylko gorna granica jest za niska - spotkalem sie z 30 tys.