PDA

Zobacz pełną wersję : Decyzja zapadła- budujemy



GÓRALKA_P
09-09-2005, 09:45
Witam serdecznie wszystkich już budujących i tych planujacych budowę.Postanowiłam dzisiaj dołączyc do Waszego szanownego grona, bo decyzja o budowaniu już zapadła :D Dzięki Wam Forumowiecze wiem tak mniej więcej co mnie czeka (wasze dzienniki, są naprawdę niesamowite) :D i nie ukrywam ,że to one umocniły mnie w tej decyzji. Mam nadzieję , że razem z Wami damy radę.
Jeszcze raz pozdrawiam

Rom
09-09-2005, 11:55
Witam
Ja zaczynam budowę na wiosnę ale też już z uwagą śledzę forum Muratora.
Napisz coś więcej o domie który bedziesz budowała, co to za projekt? Puść linka to sobie zobacze.
Życzę powodzenia i wytrwałości w budowie
Pozdrawiam :D :D

GÓRALKA_P
09-09-2005, 12:56
Cześć Rom, będę budowała wg. projektu indywidualnego. Przejrzeliśmy z mężem chyba setki projektów gotowych i nawet poczatkowo zdeycdowalismy sie na 1 konkretny ale jak sie okazało ile kosztują tak dokładnie zmiany i adaptacje (ok.3 tyś)to za 4 tyś. mamy już gotowy projekt indywidualny i wszystko tak jak chcemy :D To będzie dom parterowy o pow 140 mkw z garażem w bryle i czterospadowym dachem. Mamy też pozwolenie na budowę :D i uzbrojoną działkę(woda, prąd) :D ale bez gazu :-? . Teraz mieszkamy w Katowicach a Lipowa to okolice Bielska _Białej i Żywca ok 80 km od naszego obecnego miejscza zamieszkania :cry. Forum przeglądam już od dawna ale dopiero dzisiaj się zarejestrowałam :oops: też mamy zamiar zacząć na wiosnę ale zobaczymy , zależy od kasy. Tobie również życzę powodzenia