PDA

Zobacz pełną wersję : Kuchnia - pozytywna opinia



minuszka
09-09-2005, 17:04
Ponieważ forum słuzy głownie temu, żeby dzielić sie swoimi dobrymi i złymi doświadczeniami, więc ja ze swoją dwuletnią "przygodą w budowaniu" mogę polecić z czystym sumieniem drugą - niestety chyba ostatnią ekipę, która robiła u mnie w domu kuchnię (meble) i będzie robić garderobę. Jeśli ktoś chce namiary to prosze pisac na priv. Jednak chcę zaznaczyć, że ostateczna decyzja czy tego gościa się weźmie czy nie - należy do forumowicza (żeby nie było, że robię im reklamę). Niestety nie prześle na razie zdjęć, bo nie mam w domu stałego łącza (korzystam z kawiarenki internetowej).

patka9
15-09-2005, 10:30
Ponieważ forum słuzy głownie temu, żeby dzielić sie swoimi dobrymi i złymi doświadczeniami, więc ja ze swoją dwuletnią "przygodą w budowaniu" mogę polecić z czystym sumieniem drugą - niestety chyba ostatnią ekipę, która robiła u mnie w domu kuchnię i będzie robić garderobę. Jeśli ktoś chce namiary to prosze pisac na priv. Jednak chcę zaznaczyć, że ostateczna decyzja czy tego gościa się weźmie czy nie - należy do forumowicza (żeby nie było, że robię im reklamę). Niestety nie prześle na razie zdjęć, bo nie mam w domu stałego łącza (korzystam z kawiarenki internetowej).

Byłabym bardzo wdzięczna gdybys mogła podac mi kontakt na te ekipke bo nie mam nikogo do remontu kuchni. potrzebuję specjalisty od gipsów i płytek.
Patka

minuszka
16-09-2005, 12:32
Chodziło mi o meble kuchenne, może źle to sprecyzowałam. Oni zajmuja wykonywaniem mebli do kuchni i garderoby.

16-09-2005, 18:34
Jestem zainteresowana kontaktem.
dziękuję