PDA

Zobacz pełną wersję : KRADZIEŻ !!!



Cezarr
12-09-2005, 07:54
W nocy z 10-11 września miałem włamanie na budowę (okolice Piaseczna). Skrzdziono mi wkład kominkowy Tarnava 16kw, paczki i rolki z wełną Isover, 10 paczek polerowanego gresu i różne narzędzia(straty wyceniam na ok 8 tyś) Razem z żoną jesteśmy załamani i bezsilni wobec zuchwałości złodzieji (zniszczone drzwi balkonowe,przyjechali sobie samochodem dostawczym i załadunek 190kg wkładu chyba nie był dla nich problemem). .
Potraktujcie to jako przestrogę. Ubezpieczajcie się od kradzieży (ja niestety tej opcji nie miałem) i pilnujcie swoich budów.
Opadłem z sił by dalej kończyć budowę (mieliśmy się wprowadzić przed zimą). Jesteśmy tu sami, a żona jest właśnie w 8 smym mieś ciąży. Choć oczywiście w to nie wierzę, ale gdyby ktoś słyszał o czymś co mogłoby mi pomóc w trafieniu na ślad złodzieji (np oferty sprzedaży taniej wymienionych wyżej towarów)-bardzo proszę o kontakt na priv.Teraz żaluję, że nie kupiłem mieszkania w bloku

manykes
12-09-2005, 13:04
serdecznie współczuję,ale nie poddawaj się i buduj dalej, mieszkanie też mogą okraść....
pozdrawiam...

12-09-2005, 14:58
Przykre to bardzo. :(
Ale nie rezygnuj-dla tego małego człowieczka przetrwaj to.
I nie załamujcie się,ważne,aby żona się nie denerwowała.

Niestety,rzadko się zdarza,aby przy budowie nie było strat-marna to pociecha,wiem.

Trzymajcie się.

BK
12-09-2005, 18:26
Mieliśmy większe straty.
Jeśli to jakaś pociecha.

Przeszukuj ogłoszenia w lokalnych gazetach, dowiedz się gdzie się takie rzeczy kupuje (używane, bez rachunku, tanio etc.) - popytaj w hurtowniach i na bazarach.
Może policja ci coś powie, chociaż oni to spiszą zeznania i potem umorzą bo nie chce im się tyłków ruszać.

Przed zimą dasz radę się spokojnie wprowadzić.

Rocky
12-09-2005, 19:18
Na pewno szkoda, ale przecież są ważniejsze rzeczy na świecie... Trzymajcie się, będzie dobrze !!! Może pomyśl o jakiejś firmie ochroniarskiej, niestety, ale to chyba konieczność.

12-09-2005, 19:24
nam tesciów okradli niedawno

czułem sie jak bym w głowe dostał

tępe uczucie

mdzalewscy
12-09-2005, 19:58
miałeś jakiś alarm ?

oleklu
12-09-2005, 20:38
mojemu klientowi w zeszłym roku też ukradli kominek ale na szczęscie po 2 mies policja odzyskała.i WAM TEGO ZYCZE

pyrka
14-09-2005, 22:36
Ostatnio u nas na budowie był facet, który oferował różne narzędzia budowlane elektryczne i ręczne po korzystnych cenach. Może zaopatruje się na innych budowach.

Danielek
21-09-2005, 09:44
ja jesli sie juz wybuduje to odrazu w stan zamkniety domu usadowie PSA w srodku niech zje zlodzieja jak wejdzie ;) co za kraj co za ludzie wrryyyyyy
Jak narazie mi okradziono 3 razy auto za kazdym razem samo radio i dopiero teraz mam radio zamontowane na stale bez panela i jest ok :D

mradom
22-09-2005, 15:11
Do Danielek - tez takie zamontowane mialem i co... tez ukradli :)
Do autora watka - nie poddawaj sie stary, nie mozna tak reagowac.
Ostatnio pod brama w samo poludnie okradli auto mojego hydraulika - wiertarka Makita i nowka monitor LCD 19" (kupil okazyjnie dla kogos). Straty 2 tys PLN. Jakbym zlapal to raczki by polecialy.
mradom