PDA

Zobacz pełną wersję : ARCHIGRAPH - opinie o pracowni



Roberto
09-12-2002, 19:18
Witajcie. Po raz pierwszy jestem na forum i od razu chcę skorzystać z waszej pomocy. Zamówiłem projekt biura z krakowa ARCHIGRAPH, zaoferowali mi drobne przeróbki dosłownie za grosze. Dobudowa drugiego garażu do projektu 117 za 300 zł. Myślę, że to tanio, zwłaszcza, że architekt chciał 800, bo niby więźba itd. Zastanawiałem się nad projektem z Archonu, ale mój potencjalny kierownik budowy, powiedział, że juz więcej ni chce miec do czynienia z ich projektem. Napiszcie, czy ktoś z was ma juz projekt od ARCHIGRAPH`u. ich strona to chyba http://www.archigraph.pl.

Romek
10-12-2002, 10:35
No słuchajcie ja chciałem z punktu widzenia osoby która ma większe doświadczenie z firmą archigraph napisać kilka slów. Szczerze mowiac, chyba nie moge sobie na nich ponarzekać. Nie dość, że projekt zamówiony w internecie miałem w domu po trzech! dniach to jeszcze wszystkie wymagane przeze mnie przeróbki kosztowaly naprawdę niewiele i cały czas miałem kontakt z jakimiś milymi ludzmi, załatwiajacymi wszystkie moje sprawy przez telefon albo email. Wiecie wszyscy jak to jest - wiekszosc firm olewa klienta jak ten już zapłaci, wiec taka odmiana to jest to. Teraz moj dom juz prawie stoi, jest piękny, funkcjonalny, dobrze sie w nim bedziemy czuć z rodzina. Polecam wszystkim by szukali takich firm.Okazuje sie ze są.

Roberto
10-12-2002, 16:47
Romek, ktoś Ci płaci za ta opinię ???

SikooR
11-12-2002, 10:52
Witam.
Tez dlugo zastanawialem sie nad projektem 117 z Archigraphu. Idealnie pasuje do mojej naroznej dzialki i jest stosunkowo tani i prosy w budowie. Niestety brak w nim kominka oraz bardzo kiepsko rozwiazana zostala wentylacja pomieszczen (koniecznosc budowy trzeciego komina oraz masa przerobek, a to podraza koszty budowy) :sad: Tak wiec wybralem projekt GL121 ze Studio Atrium. Maja bardzo czytelne i dopracowane projekty nie raz chwalone na forum oraz na pl.misc.budowanie.

Pozdrawiam i zycze bezstresowego budowania :smile:

Roberto
18-12-2002, 20:57
Mnie odstraszył od Atrium mało szczegółowy projekt, znajomy jest na razie na etapie pozwolenia na budowę, ale jak pokazywał mi projekt po urzędzie był cały czerwony od poprawek architekta, może lepiej zdecydować się na projekt, iść do architekta i na tej podstawie niech zrobi porządnie, może jak mu się ppodsunie rozwiązanie pod nos, nie będzie chciał za dużo ??? Atrium ci odradzam, ładny katralog, to mfakt.

eska-j
10-09-2003, 13:10
Wyciagam ten temat po dłuzszym czasie, gdyż teraz ja jestem zainteresowana projektem tej firmy. Czy może ktoś z Was ma juz jakiekolwiek doświadczenia w kontaktach z tym biurem? Będę wdzięczna za każdą uwagę o projektach: wadach i zaletach, jak z ich realizacją itp.
Uwag Romka /patrz wyżej/ nie biorę pod uwagę z oczywistych względów.

mialek
21-11-2003, 16:11
Cześć
Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z projektem Romina Archigraphu ?



http://www.archigraph.pl/new/archigraph/ind.php?co=projekt&n=307

mialek
04-09-2004, 14:08
No więc kilka uwag. Kosztorys osobno ( za 250 zł), ale niewiele biur daje kosztorys łącznie z projektem. Druga sprawa na którą zwrócono nam uwagę to brak rzutów w skali 1:50. To znaczy są dwa ale połowy domu :evil: Drugiej połowy nie ma. Od znajomego dowiedziałem się firma pewnie nie ma pożądnego plotera. Tak więc w skali 1:50 mam tylko duży pokój i fragment korytarza :) :) :)
Poza tym architekt adaptujący się nie czepiał projektu. Co powie kierownik budowy napiszę za tydzień.

Piotr_M
14-03-2005, 14:18
Czy ktoś z was budował któryś z projektów Biura Archigraph z Krakowa.
Proszę o opinię na temat ich projektów i wspólpracy.

Piotr_M
15-03-2005, 14:26
Bardzo proszę o opinie.

rafslusarczyk
02-04-2005, 18:28
jaki zamierzasz domek

my myślimy o loret lub solesino

mialek
22-10-2005, 21:00
Ja wybudowałem Rominę i właśnie się wprowadzam.