PDA

Zobacz pełną wersję : Pokrycie kafelek



XadmozX
13-09-2005, 14:41
Mam w kuchni kafelki których za skarby ludowe nie
chciałbym wymieniać i piekne meble kuchenne juz stojące.
Jedyny mankament to ze te kafelki nie pasuja kolorystycznie
do mebli.

Czy jest jakis magiczny sposob na skuteczne pokrycie
kafelek tak by zmienily barwe/kolor?
Moze jakiś lakier koloryzyjący albo coś podobnego?
Może to być jakaś nietypowa metoda byle skuteczna.

z góry dzięki za pomoc

2112wojtek
13-09-2005, 17:36
Mam w kuchni kafelki których za skarby ludowe nie
chciałbym wymieniać i piekne meble kuchenne juz stojące.
Jedyny mankament to ze te kafelki nie pasuja kolorystycznie
do mebli.

Czy jest jakis magiczny sposob na skuteczne pokrycie
kafelek tak by zmienily barwe/kolor?
Moze jakiś lakier koloryzyjący albo coś podobnego?
Może to być jakaś nietypowa metoda byle skuteczna.

z góry dzięki za pomoc

Mysle , ze pomylilas Forum . Zajrzyj do dzialu "Cuda" :lol: :lol: Powaznie jednak! Zeby to bylo zrobione dobrze i wygladalo estetycznie , to tak nie da sie chyba. Mozna zalac warstwa kolorowej zywicy epoksydowej ale....no wlasnie.
pozdrawiam

duch07
13-09-2005, 22:29
2112 wojtek dobrze odpowiedział.Tylko takiego działu jak cuda to nie znalazłem :D

UKF
14-09-2005, 10:42
A może czymś to zakryć...metal, płyta, pleksi.....

Eluś
14-09-2005, 11:32
Skąd wiesz,że nie pasują.Może to tylko twoje odczucie.Pobaw się kolorami,może dałoby się ten kolor podłogi przenieść do kuchni np.na dodatki.
Ja w swojej kuchni miałam białą podłogę.Śliczności jak była nowa,i bezpośrednio po umyciu już po chwili jednak koszmar.Teraz są zielone panele taki sam jest blat i jest dobrze.

Didi
14-09-2005, 12:12
Pobaw się dodatkami. I zdiwisz się jak pasują te kafelki

Agnieszek
14-09-2005, 12:19
Wrzuć na forum kilka fotek, może ktoś będzie umiał Ci doradzić! Co kilka głów to nie jedna! :)

bettka
14-09-2005, 19:48
Bodajże w ostatnich Czterech Kątach była zmiana wyglądu łazienki łącznie z pomalowaniem płytek - tzreba poszukać jakie to farby były...

2112wojtek
14-09-2005, 20:52
Bodajże w ostatnich Czterech Kątach była zmiana wyglądu łazienki łącznie z pomalowaniem płytek - tzreba poszukać jakie to farby były...
I pomalowane byly kafle podlogowe?

nowwi
14-09-2005, 21:09
W niektórych przypadkach można zmienić coś kolorowym podświetleniem (np. dobrać kolor świateł pod szafkami) ale z wyczuciem!!,

bettka
15-09-2005, 22:18
Odgrzebałam ten numer Czterech kątów (na necie znelżć nie mogłam a papier to papier;-) Napisali, że płytki ścienne i podłogowe pokryli specjalna farbą. Po zdjęciach przed i po widać, że faktycznie tak zrobili. Nie ma nazwy farby. Ale łazienka wygląda fajnie, cała na biało i tylko dodatki tworzą klimat. Aha, to był numer wrześniowy.