PDA

Zobacz pełną wersję : FIAT STILO - wasze doświadczenia



Paty
14-09-2005, 16:10
Moi drodzy ,

budowa zakończona , czas budowlany samochód zamienić na inny
nasz wybór padł własnie na Stilo
jak wam się jeździ tym autem , może macie jakieś zastrzeżenia
jaki komfort jazdy , przesiądę się z Nubiry a to duże auto

selimm
14-09-2005, 21:57
Przespij sie z tym jeszcze :wink:

rrmi
15-09-2005, 02:10
Przespij sie z tym jeszcze :wink:
Ty sie wogole z Fiatem przespij , Paty!!! :wink: :roll:

Teska
15-09-2005, 08:02
Moi drodzy ,

budowa zakończona , czas budowlany samochód zamienić na inny
nasz wybór padł własnie na Stilo
jak wam się jeździ tym autem , może macie jakieś zastrzeżenia
jaki komfort jazdy , przesiądę się z Nubiry a to duże auto


Paty

pomyśl jeszcze nad tym Stilo......

Paty
15-09-2005, 09:35
kochani ale fakty mnie tu proszę

za i przeciw mnie tu dawać

Paty
15-09-2005, 09:36
Przespij sie z tym jeszcze :wink:
Ty sie wogole z Fiatem przespij , Paty!!! :wink: :roll:


przesypiać to ja się będę a i owszem ale z moim mężem bo to samochód ma być dla mnie :wink:

Darpiot
16-09-2005, 06:25
Jeżdżę 2 lata Stilo MW 1,9 JTD (115KM) BEZAWARYJNIE. Stałem 2 lata temu przed takim samym wyborem; co kupić. Wybór padł na Stilo min. dlatego że dostałem 15% rabatu. Wersję Dynamic (diesel) kupiłem wówczas za 62900zł (cena wyjściowa 74000zł). Ma obecnie przejechane 34000km i nic się nie psuje. W tym roku objechało Chorwację, Bośnię i Hercegowinę i przy tamtejszych upałach i górkach spisywało się znakomicie. Nie zachwalam tu specjalnie tego auta, bo jak i inne ma wiele wad. Dla mnie podstawową jest za miękkie zawieszenie. Zaletą jest silnik, bardzo dynamiczny i z niskim zużyciem paliwa.

michal_m
20-09-2005, 13:02
Ja też jeżdżę Stilo 115 JTD, ale trzydrzwiowym. Samochód ma ponad 50 tysięcy (jeżdżę od nowości), do tej pory naprawdę trudno narzekać. I nie jest tak miękki, jak kombi, ale oczywiście ma znacznie mniejszy kufer. Stilo ma jednak sporą wadę (chociaż według mnie niezasłużoną) - jest nią stosunkowo niska wartość w momencie odsprzedaży. Na takie autko trzeba znaleźć amatora, a i tak sprzedaje się je taniej niż inne samochody tej klasy.

Michał

Piotrusiek
25-09-2005, 09:24
Przejeździłem poprzednikiem Stilo, czyli Bravo prawie 150tys km, silnik JTD, auto od nowosci, przez ten czas wymieniłem jedynie przepływomierz powietrza (klasyka w nowoczesnych dieslach), opróz tego normalny serwis typu oleje, klocki, tarcze, przeglądy klimy itp. Ciekawostką jest, że cały przebieg wykonany na oryginalnym zawieszeniu i nic nie waliło, dziwne , nie? To był mój pierwszy Fiat, znajomi straszliwie odradzali bo: "kiedyś miałem malucha i nie jeździł", "moje Uno się sypało", "kuzyn mojego kolegi miał i podobno się psuł" i podobne opinie, najczęsciej zasłyszane.
Ja tam byłem zadowolony, przynajmniej nie było meczacych drobiazgów jakie mnie męczyły w Astrze czy Fordziku, a to one podobno są dużo lepsze :x
Ale jak zatwardziali przeciwnicy Fiatów mówili, pewnie miałem super mocny egzemplarz i w ogóle jestem pedantem jesli chodzi o auta i to pewnie dlatego jeździł :wink:
A jak jest ze Stilo? Ja nie wiem, to jednak inne auto niz poprzednik, takie same sa pewnie silniki jak np. JTD, którego bardzo polecam.
Poszperaj też w necie, na pewno znajdziesz sporo opini ludzi jeżdżących tym autem, a nie zasłyszanych teorii.
Pzdr

baba na budowie
23-10-2005, 20:50
Nie wiem skad te mity o fiacie, no może to z powodu malucha. Mój tata jezdzi stilo od 3 lat i wszytsko jest ok. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Jako pasażer mogę powiedzieć, ze siedzenia super wygodne.
Ekskluzywna wersja citroena chlopaka mojej siostry dawno się posypała a stilo nie. I punta to też udane modele.