PDA

Zobacz pełną wersję : czemu płyta nie działa



matrix8
16-09-2005, 19:30
czemu nie działa mi płyta z najnowszego muratora ??

AgulaZ
22-09-2005, 07:52
Mi też nie działa :( Już jedną zgłosiłam, że jest zła. Przysłali mi nową, ale też jest kicha wrrrr
Otwiera mi się jedynie podstrona sponsora płyty.

Wakmen
22-09-2005, 21:09
A mi się płytka bardzo podoba a szczególnie niektóre aranżacje. Warto coś niecoś podpatrzeć i wykozystać u siebie.

andre59
25-09-2005, 18:46
No właśnie. Nie działa!
Z poprzednimi płytami nie było problemów.

Darek Rz
29-09-2005, 08:15
Witam !!

Mi również płyta nie działa . Kolejny raz czuje się nabity w butelkę . Zapłaciłem za niepełnowartościowy towar . Może łaskawie redakcja napisze co jest z ta płytą ??

D.RZ

web
30-09-2005, 10:00
Witam
Płyty (jak podejrzewam) są w pełni sprawne. za fakt nieotwierania sie okien przeglądarki z zawartością płyty zapewne winne są ustawienia bezpieczeństwa czy blokowania okienek typu pop'up (jeśli wykorzystywany system to Windows XP) lub inna niż Internet Explorer domyślna przeglądarka internetowa.
Prosze wejść w "Moj Komputer" i kliknąć w menu górnym guzik "Foldery". Wtedy po lewej stronie powinno pojawić się drzewo z dyskami.
Po wybraniu napędu CD po prawej stronie ukaże się jego zawartość. Teraz wystarczy dwa razy kliknąć na plik salon.htm i płyta się uruchomi.

pozdrawiam i przepraszam za kłopoty
web

stiff
30-09-2005, 10:03
Wejdż na Opcje internetowe - zaawansowane - i na samym dole zaznaczyć 2 ostatnie opcje - zezwalaj zawartości aktywnej .... - mi też nie działało a działa :wink: .pozd.

Darek Rz
30-09-2005, 15:26
Witam
Płyty (jak podejrzewam) są w pełni sprawne. za fakt nieotwierania sie okien przeglądarki z zawartością płyty zapewne winne są ustawienia bezpieczeństwa czy blokowania okienek typu pop'up (jeśli wykorzystywany system to Windows XP) lub inna niż Internet Explorer domyślna przeglądarka internetowa.
Prosze wejść w "Moj Komputer" i kliknąć w menu górnym guzik "Foldery". Wtedy po lewej stronie powinno pojawić się drzewo z dyskami.
Po wybraniu napędu CD po prawej stronie ukaże się jego zawartość. Teraz wystarczy dwa razy kliknąć na plik salon.htm i płyta się uruchomi.

pozdrawiam i przepraszam za kłopoty
web
Witam !!!
dziękuję za pomoc -płyta działa .

pozdrawiam D.RZ