PDA

Zobacz pełną wersję : Kłamstwa Cerbudu



11-12-2002, 14:35
Ciekawe jakich jeszcze użyje kłamstw Cerbud dotyczących Wienerbergera i produkowanych przez niego pustaków Porotherm.
W wątku porotherm-wątpliwości, do którego nie chcę wchodzić, bo uprawiana jest tam wyjątkowo ohydna propaganda rodem z prl,
Cerbud pyta: " Swoją drogą to czy ktoś orientuje się, czy w Hiszpanii ta firma działa??? Bo wedle naszych danych już nie. Jakiś czas temu nie udało się jej pewnych rzeczy ukryc i musiała się wynieść z tamtego rynku."
To jest nieprawda. Nigdy w Hiszpanii Wienerberger nie produkował ceramiki.Jedynie co tam produkuje to rury i różne systemy.
Oto link, który podaje wyniki finansowe firmy oraz określa profil działalności.
http://www.juegodelabolsa.com/elmonte/wertpap/wertpapiere/wp_138.htm

A to jest link międzynarodowy:
http://www.wienerberger.com

(do którego na pewno wszyscy dotarli :wink:)


Zarzut, który Cerbud formułuje jest z gatunku-trzeba udowodnić,że nie jest się wielbłądem.
Czy następny będzie o tym,że W. został wyrzucony z ...no właśnie tu wstaw dowolny kraj.

Nie warto się tym zajmować, bo poziom Cerbudu jest żałosny,ale jakoś tak miałam nadzieję,że jednak jesteśmy cywilizowani i na poziomie biznesowym JUŻ nie używa się chamstwa.Dlatego, podejrzewam, Wienerberger nie uczestniczy w wymianie zdań na TAKIM poziomie. Dlatego zyskuje moje zaufanie.Nawet w tym są profesjonalni.
Z drugiej strony żal,że nasze musi być zawsze takie buraczane i chamskie.Ale może jednak nauczą się czegoś od swojego przeciwnika, którego tak zwalczają.
NA szczęście "naród" jest przytomny i nie da sobie kitu wciskać.
Panie Cerbud, nie wysilaj się na odpowiedzi.
Też sobie miałam odpuścić,ale tak się składa,że z Hiszpanią kontaktuję się codziennie więc grzechem było by nie "zaciągnąć języka".

Załość.

11-12-2002, 16:37
Żałość bierze gdy ,ktoś wypowiada się na tematy o których nie ma zielonego pojęcia ,tylko dlatego że nie lubi redaktora naczelnego czasopisma z którego dyskusja się rozwinęła a sam
buduje z materiału który był poddany krytyce.

11-12-2002, 21:36
Skoro zbudowałam z tego materiału, to chyba mam pojęcie.Czego nie można powiedzieć o tobie-bronisz swojego naczelnego i cerbudu jak niepodległości negując nawet fakty.

radex
12-12-2002, 08:09
Skończmy już tę dyskusję, bo robi się nudna. Każdy ma swój rozum i jak napisała opal, podejmie własną decyzję. A posty pana Cerbud na pewno nie zjednały zwolenników temu stowarzyszeniu mikro-cegielni. W końcu poza Wienerbergerem i Cerbudem są jeszcze inni gracze na rynku...

paj^
13-12-2002, 11:41
dokladnie, pan Cerbud zrobil sobie krecia robote, w mojej firmie juz by nie pracowal po takiej dyskusji na forum .......
jak Boga kocham, wiec sie nie odezwe na temat porothermu:smile:

13-12-2002, 16:44
Pan Cerbud dokładnie zrobił krecią robotę ,a jeśli chodzi o zwolnienia to pracodawca powinien pozwalniać tych co korzystają z internetu w godzinach pracy w sprawach prywatnych.

Jezier
13-12-2002, 16:58
Po co zaraz wprowadzać jakąś segregację. Wywalić wszystkich!

jasieks
27-12-2002, 10:44
Do Opal
Bardzo podobała mi się Twoja wypowiedź i dyskretna kpina w niej zawarta. U nas często niestety rzeczywistość wygląda tak jak to zgrabnie określasz, od siebie dodam że nie jest to jedyne określenie( w przypływie wisielczego humoru twierdzę że wciąż jeszcze to wszytko jest połączone na papę i sznurek-myślę o działaniach niektórych wykonawców i dostawców ) na jakie się zdobywam podczas budowy. Co do Porothermu ja również zrobiłem dokładny wywiad zanim się na niego zdecydowałem.

adamski
27-12-2002, 11:36
Wlasnie decyduje sie wybor materialu na moj domek. Aktualnie hurtownie proponuja upusty z przechowaniem materialu. Przyklad bloczki BK 24 - 4,52zl/szt, porotherm 25 - - 3,45 zl/szt. Ale nie o tym chcialem pisac.
Pozdrowienia dla dyskutujacych w watku "Wienerberger-Cerbud".
Na co bym sie teraz nie zdecydowal dzieki przedstawicielowi Cerbudu mam jasna sytuacje :wink: Jakie to szczescie ze tak jak napisala Opal (brawo, popieram Cie w calej rozciaglosci) nie buduje na Antarktydzie, tam przeciez juz nie ma firmy W. bo sie nie sprawdzila.
Mam niejasne wrazenie ze wypowiedzi Cerbuda sa w stylu tych MegaTomka z forum Onetu i jemu podobnych oszolomow. Nie cierpie stylistyki wypowiedzi pana Urbana i ksiedza Rydzyka, tak wiec opinie gloszone z ich mownic nie ruszaja mnie.
Inna kwestia - mysle ze wiarygodnosc Wienerbergera najlepiej zweryfikuja klienci.
Pozdrawiam
Adamski

araman
27-12-2002, 21:06
Panowie! to nie to forum.