PDA

Zobacz pełną wersję : producent drzwi i okien KORZEKWA zna ktos?



liza
19-09-2005, 09:46
zastanawiamysie nad zakupieniem w tej firmie drzwi wewnetzrnych do naszego mieszkania - moze ktos zna ta firme?

to niewielka firma rodzinna, maja siedzibe za klobuckiem, chyba nie maja zadnych salonow ani przedstawicieli w polsce. bylismy tam i ogladalismy ich wyroby, znajomi bardzo ich polecaja, ale moze ktos z forumowiczow zna ta firme?

co przemawia na +:
- elastycznosc (mimo ze oferyja drzwi z calym dodatkowym osprzetem nam zrobiliby bez klamek - bo te mamy juz, mozliwosc zamowienia uslugi z montazem, bez albo w ogole bez rachunku ;)
- otwartosc - sa w stanie wykonac kazdy indywidulany projkt klienta
- robia dokladnie na wymiar - tzn przed produkcja sami u klienta dokonuja pomiarow otworow
- pelna mozliwosc wyboru koloru, rodzaju drewna, szybek,

aha i w standardzie sa 3 zawiasy


co na "-" cena, cena cena.....

maja strone - acczkoliwek nieco uboga www.korzekwa.com.pl


maja dzwonic w tym tygodniu zeby umowic sie na pomiar - ale ja chce miec porzadne drzwi!!! wiec chyba sie zdecydujemy :)

matrix30
05-06-2011, 01:27
Hey właśnie tez szukam opinii o producencie Korzekwa. Widzę, ze post z 2005 :( Zna może ktoś tą firmę?

Synthia
07-07-2011, 08:53
My zamawialiśmy u nich drzwi zew. i wew.
Drzwi zewnętrzne zamontowane w listopadzie.
Co do współpracy nie mam na co narzekać. Co do wykonania drzwi zewnętrznych też.
W tym miesiącu będą montować drzwi wewnętrzne.
Wtedy wydam opinię.

Synthia
18-08-2011, 22:29
Firewall
Drzwi wewnętrzne już zamontowane, sprawnie i bez żadnych szkód tzn.porysowanej podłogi czy odrapanych ścian.;) Wykonanie bez zastrzeżeń, współpraca też. Podsumowując jesteśmy zadowoleni

Synthia
19-08-2011, 17:36
Tak razem z montażem. Jak będzie się coś z drzwiami działo to napewno napiszę. Jak na razie nie mam na co narzekać .

odaro
19-03-2012, 10:01
Tak razem z montażem. Jak będzie się coś z drzwiami działo to napewno napiszę. Jak na razie nie mam na co narzekać .


Trochę czasu upłynęło jak teraz się sprawują drzwi Korzekwa.

odaro
24-03-2012, 15:13
Czyżby drzwi Korzekwa były tak mało popularne?

Charlie
24-03-2012, 17:03
to solidna firma.

Na tym Forum to słychać tylko o niesolidnych firmach. Zresztą po to ono jest :)

slaku
24-03-2012, 18:11
jak Charlie skoro nic negatywnego klienci nie napisali, to moim zdaniem można u nich zamawiać. Bo gdyby coś było nie tak to pewno od razu byłby o tym temat.

Więc polecam.

odaro
24-03-2012, 21:33
jak Charlie skoro nic negatywnego klienci nie napisali, to moim zdaniem można u nich zamawiać. Bo gdyby coś było nie tak to pewno od razu byłby o tym temat.

Więc polecam.

Ja znalazłem jedną opinie negatywną na temat wadliwego montażu.

Drzwi Korzekwa - opinie (http://forum.gazeta.pl/forum/w,217,125681006,,Korzekwa_okna_i_drzwi.html?v=2)

Ale też nie znalazłem pozytywnych opinii.

slaku
25-03-2012, 11:34
Podszedłbym z dystansem do takich wpisów;-) Życie uczy że często konkurencja takie rzeczy pisze aby mieć u siebie sprzedaż;-)

Synthia
27-03-2013, 10:56
Ja znalazłem jedną opinie negatywną na temat wadliwego montażu.

Drzwi Korzekwa - opinie (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fforum.gazeta.pl%2F forum%2Fw%2C217%2C125681006%2C%2CKorzekwa_okna_i_d rzwi.html%3Fv%3D2)

Ale też nie znalazłem pozytywnych opinii.

My mamy ich drzwi (montaż wewnętrzne 2011, zewnętrzne 2010) i nie mamy do czego się przyczepić.:)