PDA

Zobacz pełną wersję : drewno egzotyczne - macie namiar na parkieciarza ?



AndrzejZdzis
19-09-2005, 09:29
mam zamiar z drewna egzotycznego zrobic sobie salon i schody. interesuje mnie namiar na parkieciarza (najlepiej zachodnia czesc pod Warszawa )

Nina Mirgos
26-09-2005, 06:05
Służę uprzejmie:

Pan Grzegorz - 600-75-46-55

KARO1
26-09-2005, 14:28
ja sie przyłącze do pytania

Andrzej w razie czego daj znać czy jesteś zadowolony :)
[/b]

Jaskier
29-09-2005, 11:36
witam,powiem tyle: będzie z tym spory problem.mi niestety nie udało sie znaleźć fachowca przez duże F.potem jak ułożył mi jeden pokój musiałem podziękwać szanownemu panu.niestety ... jak ktoś umie położyć dąb czy brzozę nie zbnaczy że da sobie radę z twardym tali :/ poradziłem sobie zamawiając deskę barlinecką do pozostałych pomieszczeń. dobrze że udało sie jakoś odcienie zgodzić ale muszę przyznać że niestety różnicę widać.niestety namiarów nie posiadam na speca , mogę tylko przestrzec aby pytał pan o dotychczas wykonane podłogi i ewentualnie je obejrzał.uniknie pan potem kłopotu.

AndrzejZdzis
11-10-2005, 21:16
Nina Mirgos ---> a myślisz ze ten czlowiek podejmie sie pracy w miejscowosci 30 km na zachod od Warszawy ?

Nina Mirgos
12-10-2005, 11:54
Nina Mirgos ---> a myślisz ze ten czlowiek podejmie sie pracy w miejscowosci 30 km na zachod od Warszawy ?


Nawet mu to na rękę, bo On mieszka 50 km od Warszawy na zachód.
Ja mieszkam 10 km od Żyrardowa. Tak więc te rejony to podwórko Pana Grzegorza :)

Sonika
12-10-2005, 12:04
witam,powiem tyle: będzie z tym spory problem.mi niestety nie udało sie znaleźć fachowca przez duże F.potem jak ułożył mi jeden pokój musiałem podziękwać szanownemu panu.niestety ... jak ktoś umie położyć dąb czy brzozę nie zbnaczy że da sobie radę z twardym tali :/ poradziłem sobie zamawiając deskę barlinecką do pozostałych pomieszczeń. dobrze że udało sie jakoś odcienie zgodzić ale muszę przyznać że niestety różnicę widać.niestety namiarów nie posiadam na speca , mogę tylko przestrzec aby pytał pan o dotychczas wykonane podłogi i ewentualnie je obejrzał.uniknie pan potem kłopotu.

To znaczy o co konkretnie chodzi, bo nie rozumiem?