PDA

Zobacz pełną wersję : Rajdowcy! Pedal to the metal!!!



Heath
20-09-2005, 17:59
Witam wszystkich którzy jak ja kochają rajdy. Co prawda okoliczności niezawesołe - śmierc M.Parka, ale jestem przekonany że na tym forum jest wielu którzy będą mieli ochotę komentowac bierzące wydarzenia.
Za nami Rajd warszawski - czy Lechu jednak będzie mistrzem?
W WRC - czy Peugot się wycofa, czy Colin wróci na dobre???

Zapraszam do wątku.

fil
11-10-2005, 19:50
Witaj,

odgrzebuje temat, bo widze, ze trafilem na kogos z podobnym zajobem :-) Co prawda Bitwa o Wawel juz za nami i Lechu wyjezdzil co swoje, ale pogadac o podsumowaniu obecnego sezonu, a i o 2006 zawsze mozna...

Pozdrawiam,
filip

Heath
12-10-2005, 08:01
OOO, wreszcie ktoś się znalazł :D

Nie powiem żebym był fanem Leszka, ale to co zrobił na Wawelskim - masakra :o . Szkoda mi Frycza, bo nie raz pokazał że stać go na wiele, z drugiej strony Kościuszko jako mistrz Polski w S1600 - oby mu to pomogło w planach na przyszły rok (pełny cykl JWRC).

A w WRC - kibicuję Gronholmowi i ciesze się że wygrał Japonię i powstrzymał szaloną żabę po raz drugi :P , mam nadzieję że wicemistrzostwo będzie jego.

fil
12-10-2005, 14:11
Czesc,

noooo... rajdowanie w naszym kraju raczej malo popularny sport (chociaz powoli chyba pojdzie ku lepszemu (TV) ) to i trafic tutaj kogos o rajdowych zainteresowaniach trudno ;-)

Fryczu - bida i szkoda, bo akurat w S1600 jemu kibicowalem. :-/ (IMHO najlepszy dzwiek S1600 ma wlasnie jego punciak ;-) ). Za to Kosciuchy za te 'strategiczna' zagrywke z Kusem spooooro stracili na wizerunku - mogli go chociaz wypuscic na 1 OS, zeby tak cwaniacko ten numer nie wygladal :evil: Ciekawe, czy jak pojdzie do JWRC, to w Suzuki PL zwolni sie miejsce i kto ew. na nie wskoczy... bo zeby daleko nie szukac Kajtkom sie w przyszlym sezonie nalezy S1600 jak rzadko komu 8)

A Loeb.... hue hue... szalona i.... nudna zaba :lol:

Heath
18-10-2005, 07:14
Cze

No, w piątek Korsyka. Może poobstawiamy?? :lol:
Chociaż raczej nie spodziewałbym się niespodzianek :evil:
moje typy:
1. Loeb
2. Solberg
3. Duval
4. Gronholm
5. Gardemaister

Wracając jeszcze do Wawelskiego, to widziałem na TVN Turbo wypadek Frycza - hi hi, ale wyciął hołubca :D :lol: , szkoda że maszyna później padła.
Co do Juniora, to jakoś nie mogę się do niego przekonać, jeżeli pojedzie w przyszłym roku w JWRC, to bedzie dla mnie gość, chociaż pamietam jak chyba 3 lata temu odgrażał się że będzie jeździł tylko w WRC i że tatuś szykuje go na kierowcę fabrycznego :roll: :roll: .

Heath
09-11-2005, 10:07
No tak... Jak się spodziewałem wątek zamienia się w bloga. Ale co tam, brnę dalej :P .

Przed nami Rajd Australii i koniec sezonu. Loeb zmasakrował w tym roku wszystkich, zostaje walka o tym razem baaardzo dalekie drugie miejsce. Kibicuję Gronholmowi, ale cuś Peugot ostatnio podcina mu skrzydła. Solberg jak się obudzi to też może wygrać w końcówce. Jakos nie chce mi sie wierzyć że Loeb i w Australii wygra a innych pretendentów do zwycięstwa nie widzę.
Jakby ktos chciał poobstawiać wyniki to czekam, moje typy:

1. Gronholm
2. Loeb
3. Solberg
4. Gardemaister
5. Atkinson

A w kraju - na Barbórce ponoć mają być WRC - chyba się kopsnę do W-wy.

morpheus56
28-11-2005, 13:08
26 listopada odszedl mistrz Richard Burns czlowiek ktory byl nietylko świetnym kierowcą ale też wspanialym czlowiekiem zawsze pogodny i uśmiechnięty a teraz Go niema :( :( Ale my kibice nigdy go niezapomniemy tak jak nigdy niezapomniemy naszego wielkiego Janusza Kuliga który teraz juz kolejny sezon ściga się po niebiańskich OS-ach a 26 listopada dołączyl do Niego Richard :( <*> ......

Heath
28-11-2005, 13:14
To już drugi rajdowiec z najwyższej półki w tym roku ...
[`]

grzegorz10
30-11-2005, 16:23
Zostawmy te smutki
W sobotę BARBURKA i oczywiście Pani Kaaaaarowa.
Oczywiście jak co roku będe.
Pozdro dla miłośników rajdów. :wink:

Heath
24-01-2006, 14:19
Ha! mamy nowy sezon!!!
Marcus w nowym wozie złoił wszystkich, ale czołówka pewnie będzie wyglądac tak samo jak w zeszłym roku :-? . Za to na dalszych miejscach będzie ciekawie - wszystko przemieszane: kierowcy, samochody, zespoły.
Mój typ na Szwecję to:1. Gronholm 2. Solberg 3. Loeb

..::M:D::..
09-01-2009, 18:06
halo..tu grupa arheo :)

widze , że wątek padł. Niedługo nowy sezon , wreszcie Mś u nas ,a tu kryzys światowy musiał namieszać w World Rally . Na szczęście zgłoszeń przybywa i zapowiada się świetnie .

Makówa
30-05-2014, 14:07
Wyciągam ten zabytkowy temat, bo sam jestem wielkim fanem tego sportu :)

A coraz bliżej czerwiec i starty Kubicy w Polsce :) Ktoś się może wybiera do Mikołajek?

Rafałer
10-06-2014, 11:26
w tym wątku został zawarty kawał historii