PDA

Zobacz pełną wersję : moje Zdjecia z Warszawy



olek
14-12-2002, 21:13
http://community.webshots.com/user/olek39mln

jak wam sie podobaja ,

mch
05-01-2003, 16:53
A my to chyba znamy się już z innego forum. :smile:

kodi_gdynia
06-01-2003, 08:48
Człowieku co to ma być - nie każdy musi kochać stolice

ryniu
06-01-2003, 08:52
na górze po lewej to Twój dom? :smile:

mordka
10-01-2003, 15:53
Kodi, a fe!
zdjęcia nie na temat, ale żeby od razu tak się zajeżać?
Nie każdy musi kochać stolicę, ale może niektórzy kochają.
Pozdrawiam
mordka

kodi_gdynia
10-01-2003, 18:00
ok. są osoby ktore kochają stolicę, ale ja nie mam zamiaru agitować na rzecz mojego miasta. Przypominam co jest tematyką tego forum. Jest złośliwy nie w kierunków warszawiaków, ale w kierunku konkretnego postu.
Pozdrawiam mordka - pewnie ze stolicy bo Cię zabolało a nie powinno. :grin:

arek1976
11-01-2003, 12:22
Olek, na którym zdjęciu jest Twoja chata?

mordka
13-01-2003, 08:44
Kodi, mieszkam w W-wie od dawna, ale nie jestem Warszawianką.
Nie zabolało mnie jako Warszawiankę, tylko dlatego, że reakcja była niadekwatna do zdarzenia. Można kolegę sprowadzić do pionu za post nie na temat, ale objeżdżanie za to, że to akurat zdjęcia z W-wy to chyba nie jest fajne. Jakby ktoś to zamieścił zdjęcia z Niepołomic (wiem, że są tu osoby tam mieszkające lub budujące) na pewno nie byłoby tak gwałtownej reakcji.
Jak wspomniałam mieszkam w Warszawie od dawna i nie wstydzę się przyznać, że kocham to moje miasto. Nie za piękne budynki, ale za to, co mi dało i co tu przeżyłam. Dlatego być może takie reakcje mnie smucą.
Pozdrawiam
mordka

mordka
13-01-2003, 08:45
Kodi, mieszkam w W-wie od dawna, ale nie jestem Warszawianką.
Nie zabolało mnie jako Warszawiankę, tylko dlatego, że reakcja była niadekwatna do zdarzenia. Można kolegę sprowadzić do pionu za post nie na temat, ale objeżdżanie za to, że to akurat zdjęcia z W-wy to chyba nie jest fajne. Jakby ktoś to zamieścił zdjęcia z Niepołomic (wiem, że są tu osoby tam mieszkające lub budujące) na pewno nie byłoby tak gwałtownej reakcji.
Jak wspomniałam mieszkam w Warszawie od dawna i nie wstydzę się przyznać, że kocham to moje miasto. Nie za piękne budynki, ale za to, co mi dało i co tu przeżyłam. Dlatego być może takie reakcje mnie smucą.
Pozdrawiam
mordka

agnes
13-01-2003, 09:08
Uważam,że Olek zrobił sobie po prostu "jaja" :smile:

magia
01-02-2003, 12:25
i po co ta panika!!! Pomysł ciekawy, a forum sie ozywilo. Mieszkam w Wawie i na tych zdjeciach wydaje sie nawet sympatyczna, czego niestety nie widac w codziennej szrej rzeczywistosci. PEKIN jest prawie piekny...
Pozdrawiam
magia

magia
01-02-2003, 12:26
i po co ta panika!!! Pomysł ciekawy, a forum sie ozywilo. Mieszkam w Wawie i na tych zdjeciach wydaje sie nawet sympatyczna, czego niestety nie widac w codziennej szrej rzeczywistosci. PEKIN jest prawie piekny...
Pozdrawiam
magia

01-02-2003, 23:01
Magia
mam to samo wrażenie.Nie wiedziałam,że moje miasto może być takie piękne.:wink: