PDA

Zobacz pełną wersję : nawiedzony jestem :-/



Screed
25-09-2005, 04:42
Cześć Wam.
Nawiedziło mnie totalnie i kompletnie :-/
Własnie (tak ze 3 tygodnie temu) z żoną postanowilismy że będziemy budować dom no i okazało sie ze nawiedzeni jestesmy :-/
Przed chwila skończyłem sie myć, w czasie mycia myslałem a rodzajach ociepleń ...
Kolacja ??? Nie pamietam co jadłem zastanawiałem sie nad ogrzewaniem podłogowym ...
A cały dzień ??? hmmmm ... zamawiałem katalogi ...
I tak nonstop a nawet jeszcze projektu nie mamy tylko ogolny zarys (w głowach) tego co bedziemy tworzyć a już kompletnie zwariowałem.

A tu jeszcze do tego ta cholerna zima a ja chce już sie budowac a nie czekać do wiosny |:
No i forum ... ja tego nie potrafie ogarnąć chyba zrezygnuje ze snu mam tyle czytania heh zresztą pisze tego posta o 5:38 i jeszcze nie udało mi sie pospać ....

No dobra koniec na dzisiaj tego siedzenia przed kompem, ide poczytać ... muratora :|


Pozdrawiam
Screed

andrzejka
25-09-2005, 07:44
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Człowieku ochłoń trochę bo marny twój los :wink: SZczegółnie z tym siedzeniem przec całą noc 8) Fakt forum wciąga 8) Na początku tez tak miałam ale trzeba z tym jakoś radzić :-?
Co do emocji przedbudowlanych to fakt jak człowiekowi zaświta to w głowie to jak tysiace małych i duzych myśli drążą nasze głowy :P
I już domy w okolicy nie są domami :-? tylko są rozkladane na częsći pierwsze :wink:
Pozdrówka. Życzę wytrwałości i dużo sił 8)

Whisper
25-09-2005, 08:14
:D
Najpierw wybierz projekt... Z tym chyba jest najwięcej problemów.

Jedrzej P
25-09-2005, 12:59
Witam

Znam to uczucie. My już mamy projekt Akcji II B i działke.
Ale ja od miesiąca zmieniam układ i wielkość okien, łazieniek schodów, planuje rozmieszczenia kominów i kotła, urządzam oród itp.

Taras od 3 tygodni urósł z 30 do 50 mertów.

Ścian kolankow miałą być na 50 70 cm , a teraz jej nie będzie w ogóle.

A przecież na działce ciągle jeszcze rośnie kukurydza.

I ta cholerna zima, którą trzeba czekać.

Screed
25-09-2005, 13:04
Ja ... Ja ... zdałem sobie z tego sprawe ...

Nienawidze zimy bo nie można budować !!!

:-|

;)

rrmi
28-09-2005, 01:52
Zycze Ci takiego zapalu w czasie calej budowy :)

Screed
28-09-2005, 22:23
he he dzieki dzieki :)
zapał musi być bo inaczej zamiast domu bedzie jeden wielk chu ... yyyy ... ok ... dzieki ...

KAS01
28-09-2005, 23:12
Zycze Ci takiego zapalu w czasie calej budowy :)

Własnie. :wink: Bo ja taki zapał miałem dwa lata temu (nawet modelowałem sobie domki w 3D i meble w nich rozstawiałem :D ) Zanim zacząłem to mi wszystko opadło (a jestem dopiero na początku budowy). Podchodze do budowy, bez większych emocji. Wcześniej sobie wszystko przemyślałem (no prawie wszystko :roll: ), a teraz to realizuje.
pozdrawiam
Konrad

Screed
29-09-2005, 00:22
no i chyba własnie bardzo dobrze ...
narazie mam euforie i zamierzam zapisywac wszytko co tylko mi i mojej 2 połówce przyjdzie do głowy a na wiosne razem ze startem budowy trzeba zaczac być realistą i spać w kontenerze na budowie :-/

Żelka
29-09-2005, 21:19
Bardzo fajnie, że tak jest bo inaczej nie mogło by być. :wink:Tylko się nie spiesz. Do wiosny masz czas aby co nieco przygotować. Załatwić „kilka” formalności zanim się budowa zacznie. A forum czytaj, bo też się dużo nauczysz. :P

Screed
30-09-2005, 09:27
taaaaaa jasne "kilka" :o :o :o

kolia
31-10-2005, 14:01
Zycze Ci takiego zapalu w czasie calej budowy :)

Własnie. :wink: Bo ja taki zapał miałem dwa lata temu (nawet modelowałem sobie domki w 3D i meble w nich rozstawiałem :D )

to tak jak mój mąż :D

Tomek_R
08-11-2005, 16:03
Tylko nie zniechęcajcie człowieka Kochani :wink: Miło czytać o entuzjaźmie Screed`a - przyznam, że mnie nieco on zaraża i chce mi się jeszcze rozplantować tą ziemię koło domu, podczas gdy jeszcze wczoraj najchętniej już bym tym rzucił i odpoczął przez zimę... Pozdrówka!!

Screed
10-11-2005, 03:14
cholera ;/
od 25 wrzesnia do 10 listopada dalej mi nie przeszło :D :D :D

ps. tylko że teraz już wiem ze buduje dom drewniany 8)
klassssa :P

andrzejka
12-11-2005, 14:53
No i tak trzymać 8)
Wow drewniany :roll: to klassa :wink: :wink:
A już projekt jest jakiś konkretny :roll:

wiaterwiater
01-12-2005, 22:11
Screed - Ty nie jesteś nawiedzony.

anpi
01-12-2005, 22:55
To jeszcze nic. Mi się miesiąc temu śniły stropy :lol: ale się wtedy mocno denerwowałem, bo nie miałem ekipy właśnie do stropu i nie mogłem nikogo chętnego znaleźć

Dominik!
13-12-2005, 18:00
Screed, taki bardzo nawiedzony to wcale nie jesteś - budowanie po prostu wciąga!! :D
Ja też się przyznam, że rano w wannie często myślę o budowie :oops:
A to, że możesz zacząć dopiero wiosną, to paradoksalnie plus! Masz czas na przemyślenie wszystkiego, pozbieranie funduszy, dokładne rozplanowanie. Najważniejsze to określić swoje potrzeby i przewidzieć mozliwości ...finansowe! Życzę powodzenia! :D

zygmor
11-03-2006, 18:20
Screen, tak trzymaj tylko nie upuść bo się gotowe potłuc.
Ja mam podobnie, trwa to u mnie jakieś dwa lata i chwilowo mam tylko WZ i nadzieję na więcej. Teren mam trudny działka rolno leśna, dopiero drugie WZ mi pasowały, tertaz odlesiam i ciągle nie mogę się doczekać kolejnego etapu, bo ten poprzedni mnie blokuje. Ale jak będę miał odlesienie to się ruszy...

Pozdro

zielonooka
11-03-2006, 21:15
eee, jak przeczytałam tytuł to myslałam ze o poltergeistrze bedzie :(