PDA

Zobacz pełną wersję : Jestem nowa i zielona



JOANNA_AA
27-09-2005, 11:57
Witajcie! Jestem nowa,zielona i nic nie wiem o budowlance.Właśnie zaczęłam remontować stary,poniemiecki dom.Bardzo się cieszę że istnieje to forum bo w moim mieście nie mam z kim pogadać na te tematy. :wink:

mysia
27-09-2005, 12:06
witamy!!
ja jeszcze niedawno też byłam nowa i zieloniutka jak szczypiorek...a teraz :) ho hoooo uważam że zrobiłam wielkie postępy...

życze powodzenia :D !!

SławekD-żonka
27-09-2005, 12:47
Witaj Asiu :D Chętnie bym sobie pooglądała zdjęcia przed i po remoncie 8)


Mysia - mamy taki sam kolor bramy - chyba :roll: - baaardzo fajny kolor :P

mysia
27-09-2005, 12:59
Mysia - mamy taki sam kolor bramy - chyba :roll: - baaardzo fajny kolor :P

faktycznie chyba takie same (pooglądałam sobie twoją :wink: ) nasz kolor to złoty dąb :D

JOANNA_AA
27-09-2005, 17:09
Z tymi zdjęciami to świetny pomysł.Jak wszystko bedzie gotowe to wrzucę fotki na forum.

SławekD-żonka
28-09-2005, 07:27
Mysia - mamy taki sam kolor bramy - chyba :roll: - baaardzo fajny kolor :P

faktycznie chyba takie same (pooglądałam sobie twoją :wink: ) nasz kolor to złoty dąb :D
Tak, to mamy takie same 8)

SławekD-żonka
28-09-2005, 07:28
Z tymi zdjęciami to świetny pomysł.Jak wszystko bedzie gotowe to wrzucę fotki na forum.
Nie musi byc na gotowo - możewz wrzucac na bieżąco, nie trzymaj nas tyle czasu bez aktualnego obrazu sytuacji :P

Mufka
15-10-2005, 08:42
Witam
tez jestem nowa na tym forum :) ale czytam je sobie odkad kupilam mieszkanie (do remomntu) czyli od 2 tygodni :D . Bardzo mi sie podoba zarowno na forum, ale tez na stronce muratora - kopalnia wiedzy i pomyslow.
Pozdrawiam