PDA

Zobacz pełną wersję : trawiasty kort tenisowy



witeq
28-09-2005, 20:11
Szanowni forumowicze.
Jestem zainteresowany stworzeniem trawiastego kortu tenisowego. Nie chcialbym jednak popelnic jakiegos powaznego bledu praktycznego.
Zwracam sie wiec z zapytaniem do uzytkownikow takowego obiektu :D o rady praktyczne . Np. ustawienie wzgledem stron swiata czy tez wazne szczegoly przygotowania podloza czy tez odpowiedniej mieszanki trawy . Oraz kazde inne sugestie. Z gory dziekuje a byc moze zapoczatkuje wiele ineresujacych wypowiedzi oraz checi posiadania kortu przez szczesliwych posiadaczy duzych dzialek :)

Charlie
29-09-2005, 01:08
położenie północ - południe. Co do ziemii i trawy to polecam angielskie strony internetowe. w Polsce to wielka rzadkość :oops:

witeq
02-10-2005, 16:01
Dziekuje za odpowiedz,choc spodziewałem sie wiekszego zainteresowania tym tematem.Nic jednak w tym dziwnego,pora roku bardziej sprzyja omawianiu tematow zwiazanych ze sterowaniem kotlow CO. :D

Kyniek123
01-01-2015, 13:41
Witam
Po 9 latach masz już pewnie duże doświadczenie z kortem trawiastym, może podzielisz się doświadczeniami ;) Dużo problemów z budową takiego kortu?

Stachu999
02-04-2015, 15:00
Witam, czy można wiedzieć, dlaczego decydują się Państwo akurat na trawiasty kort? Myślę po prostu, że pielęgnacja specjalistycznej trawy jest dość droga i czasochłonna. Biorąc pod uwagę coroczną pracę nad takim kortem - trudną w naszym nieprzewidywalnym klimacie, zainwestowałbym jednak w beton.

kalapat
07-05-2015, 21:53
O na trawiastym to i ja bym pogral