PDA

Zobacz pełną wersję : Łazienka..pomózcie



antyvira
28-09-2005, 20:36
Szukam płytek do łazienki w kolrach: ciepły zółty, czekolada, krem, meksykańska czerwień .
Czy może ktos doradzi gdzie szukać? Bo ja chyba nie umiem. Płytek tyle na rynku a tu wcąż nie to :cry: :cry: Dużo kolekcji w beżach ale takich bardziej mdłych, bladawych....
Bardzo proszę o pomoc :D :D

Jerzysio
29-09-2005, 09:08
...bo tera som takie tryndy wew modzie ....

...a najlepiej poszukaj w Klubie Budujących "swojej" najbliższej grupy
( miejsce zamieszkania ) i tam popytaj.
Pozdro
J

...trudno radzić, skoro nie wiem skąd Jesteś :roll:

antyvira
29-09-2005, 10:24
Jestem z okolic Krakowa :D
Ale myslałam, że ktos moze zetknął się z taka kolorystyką, albo ma u siebie i potrafi podać np. u którego producenta szukać?
Dzięki za zainteresowanie :)

Jerzysio
29-09-2005, 11:04
...no to kliknij se tutaj :
http://murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=934&highlight=
Pozdro
J

antyvira
29-09-2005, 13:42
Dzięki Jerzysio. Jednak gdyby ktos miał u siebie albo zobaczył gdzies takie barwy/ niezaleznie od miejsca swego zamieszkania/ to bardzo proszę o info..Wy tu na tym forum wiecie wszystko .....czytam i sie uczę :lol: :lol: :lol: :wink:

Karorka
29-09-2005, 15:01
a plytki Dado Ceramica widzialas?

zolte i czerwone na pewno maja, krem chyba tez, co do czekoladowych to nie pamietam ale maja tyle kolorow ze przypuszczam ze tez
czekoladowe na pewno widzialam jakiejs innej wloskiej firmy, jak sobie przypomne to dam znac

Irma
29-09-2005, 19:40
Szukam płytek do łazienki w kolrach: ciepły zółty, czekolada, krem, meksykańska czerwień .
Czy może ktos doradzi gdzie szukać? Bo ja chyba nie umiem. Płytek tyle na rynku a tu wcąż nie to :cry: :cry: Dużo kolekcji w beżach ale takich bardziej mdłych, bladawych....
Bardzo proszę o pomoc :D :D
"Fuga" rodno mateczne krakow
widzialam tam ostatnio swietne pomaranczowe i czekoladowe plytki.
kolekcja
Materia e forma
firma
bottega d'arte
w rzeczywistosci sa ladniejsze i maja super dekory
http://www.bottegadarte.irisceramica.com/images/ambientazioni/397_3.jpg