PDA

Zobacz pełną wersję : OKNA REHAU - BRILLANT-DESIGN



joogjan
17-12-2002, 16:10
Zakończyłem etap budowy na stanie surowym otwartym.Jak zapewnie wielu z Was, mam teraz czas zimową porą, aby zastanowić sie co dalej i w jakiej kolejności.Jednym z pierwszych etapów będą OKNA.
Widziałem u lokalnego producenta okna na profilu pięciokomorowym REHAU - Brillant( okucia schurring) .Wyglądają bardzo solidnie i atrakcyjnie.(cena jest równie atrakcyjna)
Ciekaw jestem waszych opini.

17-12-2002, 17:46
Jeśli chodzi o firmę to jakość jest O.K. Ja coprawda użytkuję poprzednie typy, ale nie ma z nimi problemów. W jednym mieszkaniu ok 8 lat w drugim 3.
Do domu wybrałem jednak okna z "fiberglass'u" myślę, że mają parę zalet więcej.

kaKa
18-12-2002, 08:43
Ja tez wybieralem okna ta jesienia (zeby kupic wiosna :smile:)
No i wybralem Rehau Brillant Design. Przyczyny byly: solidny profil, dobra cena, piec komor (mniejszy wspolczynnik), mozliwosc zastosowania pakietu o grubosci do 4 cm, mozliwosc zapelnienia profiliu stalowego pianka zmniejszajaca wspolczynnik, z okien z tego profilu dostalem najlepsze cenowo oferty, piekny wyglad (porownujac z innymi profilami).
Na krotko byloby tyle.

alex
18-12-2002, 15:11
Tez w lecie zamontowalismy te okna. Mamy jednak lepsze okucia, bo ROTO NT. Poszukaj lepiej producenta tych okien co ma te okucia. Okna sa super, uwagi jw

JoteR
18-12-2002, 15:25
profil jakich wiele na rynku, a okucia też niczego sobie. ja proponuje zwrócić uwagę na inne szczegóły:
1. jakość wykonania wyrobu
2. jakość wykonania usługi
3. znak budowlany
4. obsługę klienta
abyś był zadowolony ze swego wyrobu zapytaj najbliższych sąsiadów o ich opinie na temat, nie okien, tylko producenta który je wykonywał. dobra rada, bo oni mają już doświadczenie.
powodzenia.

joogjan
18-12-2002, 20:54
Dzieki za wasze uwagi i spostrzeżenia.Najprawdopodobnie wybiorę okna z tego właœnie profilu.Wiele przemawia za nimi.
joogjan.