PDA

Zobacz pełną wersję : pewnie juz bylo, ale



aqep
02-10-2005, 10:30
..musze napiasc, ze MURATOR to wielka jedna reklamowka, ktora w tresci ma pseudo porady sponsorowane pod dyktando reklam obok...badz zywcem zerzniete z forum...taka troche drozsza gazetka jaka wrzucaja pod wycieraczke i do skrzynek na listy...taki sa moje odczucia po wzieciu na weekend od zaprzyjaznienego kiosku MURATORA do domku...powinna byc za darmo tyle w niej reklam...

smutna lidka
02-10-2005, 23:10
..musze napiasc, ze MURATOR to wielka jedna reklamowka, ktora w tresci ma pseudo porady sponsorowane pod dyktando reklam obok...badz zywcem zerzniete z forum...taka troche drozsza gazetka jaka wrzucaja pod wycieraczke i do skrzynek na listy...taki sa moje odczucia po wzieciu na weekend od zaprzyjaznienego kiosku MURATORA do domku...powinna byc za darmo tyle w niej reklam...

:lol:

to Ty oszczędny jesteś, nie?

aqep
09-10-2005, 18:41
..musze napiasc, ze MURATOR to wielka jedna reklamowka, ktora w tresci ma pseudo porady sponsorowane pod dyktando reklam obok...badz zywcem zerzniete z forum...taka troche drozsza gazetka jaka wrzucaja pod wycieraczke i do skrzynek na listy...taki sa moje odczucia po wzieciu na weekend od zaprzyjaznienego kiosku MURATORA do domku...powinna byc za darmo tyle w niej reklam...

:lol:

to Ty oszczędny jesteś, nie?


ja stwierdzam fakt...zobacz na ktorej stronie zaczyna sie 1 artykul o tematyce z branzy a ile wczesniej jest samych reklam...zamiast spisu tresci szybciej w oko wpada spis reklamodawcow....nigdzie nie napisalem, ze nie zaplacilem....ale pewnie Ty masz prenumarate i chcesz wyjsc z twarza :wink:

plask
11-10-2005, 22:48
Jak to nie napisales, ze nie zaplaciles. Napisales ze wziales na weekend od zaprzyjazionego kiosku, czyli nie kupiles.

aqep
15-10-2005, 19:13
a czesciej mowisz wziac na raty czy kupic na raty??

bobiczek
16-10-2005, 20:55
Argumentacja ze smutną lidką jest ciężka - wiem coś o tym

plask
17-10-2005, 15:47
a czesciej mowisz wziac na raty czy kupic na raty??

wziales muratora na raty?

remx
19-11-2005, 17:53
Może dodawali jako wrzutkę do Super Expresu

Whisper
19-11-2005, 20:51
Ale tylko na weekend. Po weekendzie Murator ulega samozniszczeniu...