PDA

Zobacz pełną wersję : Jak to ugryźć - macie może jakiś pomysł jak to rozwiązać



Szejn
10-10-2005, 15:44
Witam wszystkich. Dopiero debiutuję na tym forum i wogóle w temacie budowania. Odrazu dostałem obuchem w głowę od polskich urzędów. To może od początku. Postanowiliśmy kupić dziąłkę. Znaleźliśmy interesujące nas poletko i jego właściciela chętnego do kooperacji. Pojechaliśmy do gminy sprawdzić plany i tu pierwszy zonk. Pół działki w planie rozwojowym jest sklasyfikowane jako rozwojowe a drugie pół jako rolne, ale to nic. Gorsze jest to, że w zwiazku z opracowywaniem nowego plany zagospodarowania przestrzennego gmina a w szczególności geodezja, zawiesiła wszystkie podziały gruntów do czasu zatwierdzenia nowego (2 lata). Jak ja mam teraz kupić sobie ta moją działkę którą trzeba wyciąć z wiekszej części. Czy ktoś moze ma jakiś pomysł jak to zrobić żeby nie umoczyć??

ania
10-10-2005, 19:28
Nic nie zrobisz. Wierz mi. Nie ma sposobu. Chyba, że burmistrz w rodzinie.

Szejn
11-10-2005, 15:24
No to czad. Pozostaje tylko umowa przedwstępna i czekac rok bo dziś okazało sie że na tyle max gmina może zawiesić podziały. Macie może jakie inne pomysły jak można zaklepać sobie działkę w wynegocjowanej cenie ale do kupna za rok ??