PDA

Zobacz pełną wersję : Zwyciężczyni konkursu tańczy walca o 4 rano



Rafter
23-12-2002, 17:01
:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::g rin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:
Wiedziałem, że Polska nie jest krajem normalnym.
Ale, żeby zaraz to nagradzać to nie rozumiem.

sanipro
24-12-2002, 21:16
Pomyślałbym, że jesteś złośliwy w stosunku do zwyciężczyni. Ale 15 buziek może Cię usprawiedliwić.
Co wcale nie znaczy, że musi.

<font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: sanipro dnia 2002-12-25 01:06 ]</font>

Rafter
25-12-2002, 17:59
Nie jestem złośliwy.
Ale gdybym wiedział, że takie są kryteria wyboru to napisałbym na przykład, że mogę torturować w spokoju teściową przez całą dobę a sąsiedzi nie wezwą policji.
W końcu wolnoć Tomku w swoim domku.

Robiłbym tak
http://www.ifb.pl/~qba/ikonki/instagib.gif

albo tak
http://www.ifb.pl/~qba/ikonki/para.gif

ketiso
30-12-2002, 17:14
Ja uważam,że tekst,który wygrał był bardzo dobry w porównaniu do tych innych tam cytowanych,czy w porównaniu do pospolitej tandety w postaci wyklejanek czy nagrań.
Tak swoją drogą w momencie jak ogłoszono ten konkurs miałem taki zamysł ,żeby w takiej formie to przedstawić-zabrakło wiary w siebie i wiary w to ,że taka lapidarna rzeczowa forma przezwyciężyć może "ciepłe kluchy" w postaci wyklejanek i innych nadmiernych słodkości.
HEJ!

RAN
31-12-2002, 13:51
On 2002-12-23 17:01, Rafter wrote:
:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::g rin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:
Wiedziałem, że Polska nie jest krajem normalnym.
Ale, żeby zaraz to nagradzać to nie rozumiem.

RAN
31-12-2002, 13:56
On 2002-12-23 17:01, Rafter wrote:
:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::g rin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:
Wiedziałem, że Polska nie jest krajem normalnym.
Ale, żeby zaraz to nagradzać to nie rozumiem.


Mogę zrozumieć twoje rozgoryczenie, ponieważ twego tekstu (oznaczonego innym nickiem) nie nagrodzono. No cóż. Nie kazdy umie przegrywać.

Rafter
01-01-2003, 09:52
Zauważ, że nie kryję się jako Anonimowy jak wielu ludzi tutaj potrafi to robić.

Gajka
02-01-2003, 19:59
Oswiećcie mnie proszę :smile:
O co chodzi?

02-01-2003, 20:31
Oj potrafi ,obecnie onlaine jest siedemnastu użytkowników ,a jak ktoś chce komuś dogryźć to po prostu się nie loguje i winne zawsze zwala się na anonimowego ,czyli na mnie.

02-01-2003, 21:14
i na mnie :razz:

RAN
02-01-2003, 22:47
On 2003-01-02 19:59, Gajka wrote:
Oswiećcie mnie proszę :smile:
O co chodzi?

Rafter kwestionuje wetdykt jury.
Uwzważa, że dziennik Alicjanki został wyrózniony niesłusznie.
Czy ma rację?

Luśka
02-01-2003, 22:54
Oj chyba to nie chodzi o dziennik, tylko o konkurs Muratora.

Rafter
03-01-2003, 16:52
RAN,
Dziennik Alicjanki jest debeściarski i za takie coś powinna być nagroda. Zresztą w innym wątku tak napisałem.
Byłem u niej na budowie i ona widziała moją.
Wszystko w dzienniku zrobiła dokładnie, rzetelnie i tak jak należy.
Ale jak ktoś mi zasuwa o tańczeniu walca o 4 rano to coś mi się to wydaje naciągane. Dlatego dałem równie absurdalny przykład o torturowaniu teściowej.
Ale cóż, może nie mam poczucia humoru.
Może po prostu nie po to buduję dom.
Choć chyba mimo wszystko buduję w tym samym celu co większość z nas.

Osówka
05-01-2003, 23:51
Ja też myślę, że ten utwór jest śliczny jak
..budyń różowy z soczkiem malinowym...
Ale to nie ja rozdaję samochody.

Rafter
06-01-2003, 19:07
Osówka,
Dzięki za poparcie.
Można jeszcze mieć dom do produkcji amfetaminy z dużym garażem na "dziuplę" do przebijania numerów silnika.
Także codzienne libacje i bicie żony nie niepokoi sąsiadów.
Buźka.

:smile:

07-01-2003, 11:33
Tez sie usmialem z tego walca o 4 rano. Tak w ogole to teksty nagrodzone byly bardzo mierne i nawet tu na forum znalazly sie lepsze. Nie wierze w uczciwosc takich konkursow bo zawsze znajda sie znajomi, ktorzy znaja czlonkow jury... Tak sie nie dzieje tylko w Polsce - sam bylem swiadkiem jak za granica "losowano" zwyciezce konkursu i zawsze okazywalo sie ze to jest osoba dobrze skumana z losujacymi... Dla mnie ten konkurs to dowod na to ze nagradza sie tandete i wypowiedzi "z tlumu" proste, zeby nie powiedziec prostackie. Murator zaczyna schodzic w dol i zamiast trzymac wysoki poziom znizna sie do mas by zwiekszyc sprzedaz... Tak wiec zamiast pismem specjalistycznym staje sie pismem masowym. Rowniez artykuly znizaja caly czas poziom i sa nieporownywalnie gorsze od tych sprzed kilku lat. Dla mnie to tylko powod do tego by zrezygnowac z prenumeraty - bo za mniejsze pieniadze moge miec rownie masowe wodolejstwo "Ladny Dom", ktory nota bene idzie w przeciwna strone i prezentuje coraz lepsze artykuly. A jak bede chcial poczytac cos specjalistycznego to zaprenumeruje Instalatora albo inne pismo naprawde fachowe. Wracajac do konkursu - to fakt - jestem rozgoryczony bo mialem naprawde niezly i madry tekst a nagradzane byly wypowiedzi prymitywne - po to pewnie by nie zakompleksiac czytelnikow. A skoro taka droge obral Murator to nadzszedl czas rozstania po latach czytania. PS. Z zamiarem rezygnacji z prenumeraty nosilem sie od dawna ale jakos nie moglem sie przelamac - ten konkurs po prostu rozwial moje watpliwosci co do poziomu Muratora.

Teska
07-01-2003, 12:11
Rafter...mam prośbę..to moze i moja byś potorturował..:smile::smile:
Teska

Teska
07-01-2003, 12:31
Zgadzam sie z ogólną opinią..dziennik Alicjanki..spoko..przeczytałam..jest super..:smile: :smile: :smile:
Ale czytając teksty w muratorze ..scisliej mówiac "zdębiałam"..
beznadzieja..i ...:sad:
Rafter..żarcik upiorny z tesciową..chociaz moją mozna byłoby.:smile:
Teska

agnes
07-01-2003, 12:38
I moją też...:grin:

pitbull
07-01-2003, 13:14
A co Wam biedne stworzenie zawinilo .... brak zrozumienia ot co, Wielka Inkwizycja tez tak zaczynala :grin:

Rafter
07-01-2003, 21:30
Anonimowy!
Odważny tekst ale dlaczego anonimowo?

Teska
08-01-2003, 07:53
Pitbull
Właśnie..stworzenie..:smile: :smile:
Teska

Frankai
08-01-2003, 08:34
Teska - Tobie teściowa nie mogła zajść za skórę, bo ... jej nie masz. Możesz mieć co najwyżej świekrę. Obiegowa opinia o teściowych tak na prawdę jest właśnie o świekrach, bo to mamuśki maminsynków najbardziej się wtrącają i psują krew młodym i nie tylko młodym.

pitbull
08-01-2003, 12:33
Padlo tyle gorzkich slow w sprawie stworzen pt. tesciowa vel swiekra ze musze stana w obronie.
Kazde boskie stworzenie ma prawo egzystencji (nawet marnej :grin:). Dajcie zyc i meczyc sie dalej :wink:.

Rafter
08-01-2003, 19:23
Ja tak samo torturuję teściową jak ta babka tańczy walca. :grin:
Zeby urwać tą dyskusję, to nie dam złego słowa powiedzieć o swojej teściowej.
Zacna z niej kobieta i bardzo dobra.
I żadnej obcej nie wezmę na tortury.
Proszę sobie radzić we własnym zakresie.

Teska
08-01-2003, 21:45
HMM
No tak...tesciowa..ok..lubie ją:sad: :sad:

pitbull
09-01-2003, 09:11
Oj malo entuzjazmu , malo ... nikt sie na to nie nabierze :grin:

Teska
09-01-2003, 14:50
:smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: a teraz?

greg
09-01-2003, 15:53
Może Was zdziwię ale mi się podobała praca, która zwyciężyła w konkursie. Może dlatego, że lubię teściową :wink:

P.S. W konkursie brała udział moja żona ale nic nie wygrała :sad:

Stokrotka
10-01-2003, 08:25
:smile: Mężuś, czy mogę przesłać mamusi tego linka? :wink:

No słuchajcie, przecież to wszystko jest bardzo subiektywne. Mnie się też podobało, szczególnie ten kawałek o własnej ciszy. Wydaje mi sie, że im chodziło o korzystny stosunek treści do długości pracy, no i w takim razie rzeczywiście dziewczyna się wywiązała. Ja też popełniłam taki wzruszający poemat, ale był tak długi, że samej by mi się nie chciało czytać :wink:
De gustibus non est disputantum, czy jakoś tak, jak mawiali starożytni Rosjanie :wink:

pitbull
10-01-2003, 09:28
No Teska tera to prawdziwa "fota morgana" - dalem sie nabrac.

maronbik
12-01-2003, 23:45
A mi smutno że wysiłek i euforia zostały niezauważone... :sad:(

:sad:

M

25-01-2003, 15:57
Proszę o opinię o mojej pracy konkursowej.

1 Nie trzeba powtarzać nikomu,
że najlepiej we własnym domu.
2 Jak w bloku mieszkałem
ogrodu ani garażu nie miałem.
Latem zamiast trawkę sobie kośić
teściową musiałem znośić
W nocy nie spałem
bo samochodu pilnowałem.
3 Żona ciągle narzekała:
to, że kuchnia jest za mała
to, że nie ma gdzie przyjmować gości
to, że ją sąsiadka złości
4 Wysokie płaciliśmy rachunki
za spartańskie warunki
5 Dzieci również w bloku mieszkać nie chciały
muratora nam zaprenumerowały.
Na własny domek była już pora
wybraliśmy gotowy projekt muratora.
Teraz we własnym domku mieszkamy
i na nic nie narzekamy.

"W pracy tej najważniejsze powody, dla których warto mieć dom zostały przedstawione celnie, lapidarnie i w formie prostej i nie pozbawionej"itd.
Czy nie sądzicie, że argumentacja Jury dotycząca pracy nagrodzonej gł.nagrodą bardziej "pasuje" do mojej?

Łukasz

Kasiorek
25-01-2003, 22:02
Zdaje się że trzeba ogłosić jakiś nowy konkurs,bo te negatywne opinie o ostatnim robią się męczące.Ciekawe ,że tylko anonimowi są niezadowoleni.Nie rozumiem,dlaczego ludzie są tacy zawistni!

SZANOWNA REDAKCJO PROSZĘ O KOLEJNY KONKURS!

Becik
03-02-2003, 10:44
Był to jeden z konkursów w stylu audio-tele: "Najpierw DAJ NAM ZAROBIĆ, niby-tam odpowiedz na jakieś pytania i możesz się już prawie czuć właścicielem super nagrody" :smile:. W prawdziwych konkursach, w których rzeczywiście trzeba się wysilić i czymś tam wykazać wygrywa się...prenumeratę a nie samochód :grin:.

<font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: Becik dnia 2003-02-03 10:45 ]</font>

15-02-2003, 22:47
A czy zauwazyliscie, ze nagrodzona praca zawiera CZTERY powody dla ktorych warto miec dom a nie PIĘC ???!!!

18-02-2003, 10:30
A co za roznica czy 4 czy 5 - przeciez golym okiem widac ze nie chodzilo o zadne zasady i regulamin. Miala wygrac ta a nie inna osoba i koniec. Nie ma co sie nad tym dluzej wyzalac. Dopiero jak bedziesz mial chody u czlonkow jury to moze dostaniesz jakis telewizor albo lodowke...

18-02-2003, 11:19
To już przesada.

Teska
19-02-2003, 17:16
:sad: :sad: bez komentarza

21-02-2003, 11:40
On 2003-02-18 10:30, Anonymous wrote:
A co za roznica czy 4 czy 5

różnica jest zasadnicza - ta praca NIE spełnia podstawowego wymogu z regulaminu konkursu!

mbz
21-02-2003, 13:41
Bardzo przykro czytac uwagi tego typu. Przeciez w jury konkursowym siedza zwykli ludzie i oceniaja wedlug swojego gustu, a na temat gustow jak juz tu ktos zauwazyl sie nie dyskutuje. A jesli chodzi o poziom prezentowanych prac, niektore mi sie podobaly a jesli wam nie, to moze po prostu lepszych nie bylo!

21-02-2003, 15:46
HeHe - redakcja w odpowidzi na wasze zarzuty zamiescila 5 powodow podanych przez zwyciezczynie - czyzby poprosila ja o dopisanie piatego ? :smile:

21-02-2003, 15:47
Mozna o tym przeczytac w marcowym numerze.

21-02-2003, 16:15
To już byłby naprawdę numer z grubej rury z tym dopisaniem piątego powodu po czasie (jeśli to prawda)!

21-02-2003, 16:16
Prosimy o wyjaśnienie sprawy przez jury konkursu!

Teska
21-02-2003, 20:00
Dajcie juz spokój..był konkurs i juz go nie ma :smile:

Jola_
24-02-2003, 17:57
Ależ jestećie małostkowi. Czy to ma znaczenie 4, 5 a może 10 powodów?
Mnie się podobało! Uważam, że to nie ma znaczenia, którego jurora chwyciły za serce! A może wszystkich?!
Nie brałam udziału w konkursie, bo jestem leniwa. Chętnie natomiast podziwiam twórczość innych.

Honorata
11-08-2003, 17:54
Tekst jest banalny i głupi, gdybym wiedziałą, ze coś takiego wystarczy, wysłałabym taki sam knot. Niestety (stety) jestem samokrytyczna!

Kasiorek
11-08-2003, 19:35
Honoratko zaspałaś, to było pół roku temu

ponury63
13-08-2003, 18:48
Niektórym szkoda tego wózka..... :cry: i są :evil:

http://www.kakofonia.pl/PL/PLreklam/Opel_Ciezki%20dzien.wav