PDA

Zobacz pełną wersję : zaczynam budowanie



tadzel
27-12-2002, 21:28
zaczynam budowanie w gminie tarczyn.
narazie jest tylko stan zerowy nie pelny
z uwagi na czeste kradzieze juz mi sie odechcialo budowania
moze sie psychicznie pozbieram do wiosny jesli tak to kontynuacja,jesli nie to wystawiam tablice " do sprzedania "
pozdrawiam wszyskich budujacych i tych co wybudowali a teraz sa wartownikami wlasnych domow.

Teska
01-01-2003, 12:13
WITAJ....
U mnie tez czasem zdazaja sie kradzieze..ale nic to..
Masz jakos bardzo mało zapału do budowania:sad: moi sąsiedzi juz prawie prawie maja gotowy dom do zamieszkania..i nie sądze by byli wartownikami własnego domku..
Głowa do góry...bierz sie za budowanie a jak skonczysz bedziesz sie smiał..ze kiedys myslałem: sprzedam...
Powodzenia
Teska

Roose
02-01-2003, 15:12
ja do wiosny sie doczekać nie mogę, to z chęci budowania swojego domu i z niechęci mieszkania tam gdzie teraz mieszkam.
Zima to dobry czas na przemyślenie spraw instalacji i na zakupy.
HEJ !

tadzel
03-02-2003, 20:40
dzieki za pocieszenie. mam nadzieje ze macie racje moze bede sie cieszyl z tej budowy. pozdrawiam t.z

Teska
03-02-2003, 22:32
Tadzel

łopata :smile: do góry

Ryszard1
04-02-2003, 07:56
Wiosna tuz, tuz ...

agnes
04-02-2003, 08:09
wiosna,wiosna oby przyszła jak najszybciej ,ja budowałam w dosyc osamotnionym miejscu i okradali mnie co najwyżej moi murarze /ale wynieśli niewiele/ Teraz juz mieszkam ,nie mam ogrodzenia i narazie nic sie nie wydarzyło i oby tak dalej :smile: Z jednym się zgodzę budowa wykańcza psychicznie ale to trzeba przetrwać .Z tego względu staraliśmy sie jak najszybciej wybudować i wprowadzić ; także aby sie nie martwić o o dom / w sensie kradzieży/ i wiadomo bedąc na miejscu można więcej zrobić.
Pozdrawiam - życzę wytrwałości i cierpliwości jako przydatnych w budowaniu :smile:

miet1957
04-02-2003, 19:31
Poprowadzę budowę w Krakowie i okolicy , mam uprawnienia budowlane od 1987 i przynależnośc do PIIiB . tel:sad:012) 654-27-55