PDA

Zobacz pełną wersję : kiedy wpis do dziennika nowego kierownika budowy ?



MUREK
15-10-2005, 12:45
Zmieniam właśnie kierownika budowy . Zdajacy obowiązki zrobił wpis że zakres robót przez niego "doglądany" do dn. .... jest zgodny z projektem , pozwol. na budowe i polsk.przepisami budowl.

Czy nowy kierownik musi dokonać wpisu do dziennika z ta sama data aby nie był żadnego dnia "bezkrólewia" czy moze być kilka dni pózniej ?

To samo pytanie dot. oświadczenia nowego kierownika - tj. czy jest przepis mówiacy jak szybko musi je złozyć w urzędzie ?

Pozdrawiam i proszę o opinie .

agri_dagi
17-10-2005, 19:23
Witaj Murek,
jesteśmy również po zmianie kierownika budowy. "Stary" - zdający obowiązki zrobił wpis o aktualnym etapie prac i na koniec wpisał swoją rezygnację do dziennika budowy, natomiast "Nowy" następnego dnia wpisał przejęcie obowiązków. Bez problemu przyjeto zgłoszenie w starostwie wraz z kserokopiami uprawnień nowego kierownika.
Pozdrawiam
A.D.

MUREK
18-10-2005, 07:30
Dzięki agri_dagi ,

czy w starostwie składaliście zgłoszenie w dniu kiedy nowy kierownik wpisał sie do dziennika, czy kilka dni pózniej ?

Pozdr.
M

agri_dagi
18-10-2005, 08:25
Dzięki agri_dagi ,

czy w starostwie składaliście zgłoszenie w dniu kiedy nowy kierownik wpisał sie do dziennika, czy kilka dni pózniej ?

Pozdr.
M

Witam,
w starostwie byliśmy 4 dni poźniej.
O ile pamietam, jesteś z Poznania :) więc musisz udać się do PINB - to jest też w starostiwe, ale wejście jest od ul. Kraszewskiego, p.325.
Pozdrawiam
A.D.

MUREK
19-10-2005, 14:41
dzieki raz jeszcze za szczegółowe wskazówki . Fajnie ze jestes tez z Poznania - kolejna bratnia dusza - chociaz w swojej ikonce nie masz miejscowości :wink:

Pozdr

J12
03-09-2009, 18:31
mam problem - chce sprzdać dom i do kompletu dokumentów muszę dołączyć dziennik budowy który znajduje się u kierownika budowy. Rzecz w tym, że kierownik budowy zmarł i nie wiem co teraz zrobić. Pomocy

[email protected]

Lenart
26-09-2009, 18:23
miałem to samo - to znaczy zmarł kierbud - rodzina wydała dziennik