PDA

Zobacz pełną wersję : Budowa budynku gospodarczego...



Vein
17-10-2005, 09:45
Witam !!

W związku z budową domu na wsi, mam kilka pytań dotyczących "budynku gospodarczego"
w tym budynku ma się mieścić garaż, lecz nie mam pojęcia jakie ma mieć wymiary by swobodnie móc się poruszać wokoło samochodu :/ nie ma to być budowane pod konkretny samochód, ale moim zdaniem minimalne wymiary muszą być takie by samochód sedan średniej klasy mógłby się tam zmieścić. Drugie pomieszczenie to ma być praktycznie warsztat mechaniczny, czyli wymiary samochodu + przestrzeń wokoło odpowiednia by można było przy nik wszystko w miare wygodnie zrobić, atutaj to już jest kolejny problem, bo niewiem ile mniejwiecej potrzeba wolnej przestrzeni...
do tego w tym budynku, poza "podwójnym" garażem (muszą siętam zmieścić 2 samochody) przydało by się miejsce na ciągnik i na skłądowanie drewna opałowego, niewiem ile mniejwięcej potrzeba miejsca na ciągnik ( ursus c-330 )
Budynek będzie drewniany z "przeniesienia", prawdopodobnie przebudowana stodołą z bala drewnianego...

ps. nie wiedziałem w jakim dziale to umieścić, wiec jezeli sie pomylilem to przepraszam

Dziękuje i pozdrawiam !!!