PDA

Zobacz pełną wersję : Co z tymi producentami??!



nowwi
17-10-2005, 21:08
Czy wszyscy mają takie kłopoty z kupowaniem zamówionych materiałów?
Zamówiłam dawno, dawno temu płytki łazienkowe z Tubądzina. Przyszły bez "mozaiki", podobno fabryka ma kłopoty z wyprodukowaniem.
To po co się za to brali??! Po kiego :evil: te całe katalogi, ozdobne strony internetowe??!!
Czy Tubądzin często tak nawala? Bardzo się zawiodłam, najchętniej zrezygnowałabym z ich wyrobów.
Czytałam o kłopotach z dostawami drzwi od Porty. Potwierdzam!! Czekam od wakacji :evil:
Może z każdym dniem ponad ustalony termin dostawy, zamówiony towar powinien tanieć o 10%
Wykonawca już mi uciekł. :evil: :evil:

anekri
18-10-2005, 07:22
ostatnio pytałam o glazurę Tubądzin z nowszej kolekcji i usłyszałam w odpowiedzi, że są ogromne problemy z jej dostaniem a tak wogóle to słabo schodzi i mało mają więc raczej nie dostanę potrzebnej ilości :o

nic dziwnego, że słabo schodzi skoro dostać jej nie można :lol:

wybrałam glazurę Cersanitu - ładnie wygląda i jest tańsza ale czekać też trzeba - niby wszystko w sklepach jest ale jak chcę kupić to 2-3 tygodnie muszę czekać !!!!
a co do drzwi to ja czekam i czekam... na drzwi tym razem door-pol !!

Dominik!
18-10-2005, 19:22
Niestety - taka polska rzeczywistość!
Trzeba czekać!
Ja zamówiłem 15 lipca drzwi u stolarza. Wiem, że jest solidny, bo znajomi mają jego drzwi kilka lat i są zadowoleni.
Jednak już podczas składania zamówienia uprzedził, że na drzwi muszę poczekać miesiąc. Ok - zgodziłem się. Drzwi dostałem za bagatela! 2,5 miesiąca, ale i tak jestem bardzo zadowolony. Cena - naprawdę dobra i drzwi takie jak chciałem!
Jedno ale - te drzwi mogły poczekać, bo za nimi są drugie i zasadniczo bez nich się obeszło. Ciarki mnie natomiast przechodzą na myśl, co muszą przeżywać Ci, co naprawdę potrzebowali drzwi. :-?

anekri
19-10-2005, 06:49
u mnie tak naprawdę to drzwi wewnętrzne mogą poczekać trochę bo wstawię je po malowaniu .... ale aby wykafelkować łazienki potrzebuję futryn aby ładnie kafelki do nich wyrównać i dlatego zamówiłam wcześniej 8 sztuk drzwi - obiecali że chociaż 2 futryny załatwią !!!
Mijają 2 tygodnie i po ciężkich bojach wyrwaliśmy im z gardła 1 (słownie: jedną) futrynę.
Zadowoleni zabieramy się do jej składania i tu zdziwnienie :o - elementy nie pasują do siebie :-? oglądamy pod światło z każdej strony i co się okazuje- boki są z sklejki czy czegoś tam a góra jest z drewna - no i odcień jakiś nie pasujący - dzwonimy do hurtowni gdzie obiecują, że sprawę zbadają i zadzwonią za 2 dni
Oczywiście 2 dni minęły i nikt nie dzwoni - dzisiaj jedziemy twarzą w twarz załatwić sprawę- w piatek zaczynamy kafelkowanie - 3 tygodnie minęły jak z płatka - ale słysząc o problemach producentów drzwi nie jestem optymistycznie nastawiona
:-? Może wyciągnę im futrynę z ekspozycji w akcie desperacji ... :wink:

nowwi
22-10-2005, 18:28
szok, szok, szok!!!
Tubądzin przysłał brakujące płytki!!!
:D
Drzwi z Porty dalej brak :cry:
Stąd się biorą potem huśtawki nastrojów...

rafał ...
23-10-2005, 19:39
to jest norma, my na drzwi porta czekaliśmy 8 tygodni !