PDA

Zobacz pełną wersję : Ogzrewanie nadmchowe - który wykonawca ?



marcin.nowacki
18-10-2005, 16:11
witam,

Buduję dom wg projektu Muratora C100, zdecydowałem się na instalację ogrzewania nadmuchowego. I teraz mam zagwozdkę, którą firmę wybrać, wprawdzie nie ma ich dużo ale jednak kilka jest.

Liczę na wasze doświadczenia i pomóc w wyborze, zaznaczam jednocześnie że chodzi mi raczej o profesjonalistów niż domorosłych fachowców. A więc, kogo polecacie ?


p.s. ufff..... to mój pierwszy post na forum. Mam to już za sobą :D

Dopuser
18-10-2005, 16:23
Ja mogę polecić http://www.polski-komfort.pl ...
rzeczowi i konkretni... co prawda kanały mi inna firma a od Polskiego Komfortu wziąłem tylko piec nadmuchowy, zasobnik i elektronikę... ale ostatnio złożyłem im ponownie ofertę orientacyjną na inny dom i ponownie błyskawicznie zareagowali z wyceną projektu...

marcin.nowacki
19-10-2005, 14:28
dzięki, dlaczego inna firma robiła kanały a inna dostarczała urządzenia ?

Dopuser
19-10-2005, 14:49
dlaczego inna firma robiła kanały a inna dostarczała urządzenia ?

Bo zbyt późno zorientowałem się że równie dobrze Polski Komfort mógł zrobić całość instalacji... firma Heatec zaproponowała urządzenia nieco drogie więc zawarłem z nimi umowę tylko na wykonawstwo a urządzenia załatwiłęm sam, właśnie z Polskiego Komfortu... i oczywiście taniej niż proponował Heatec...

marcin.nowacki
20-10-2005, 14:31
Rozumiem, dzięki za informacje.

Czy ktoś jeszcze ma doświadczenia z firmami instalującymi ogrzewanie nadmuchowe ?

megi010
21-10-2005, 15:49
Ja również mam ogrzewanie z polskiego komfortu, ale to było tak dawno, że już nie pamiętam co zadecydowało o wyborze tej firmy. :wink:

Puki co, wszystko działa.

blachu
23-10-2005, 09:32
Ano witam
Mi ogrzewanie nadmuchowe robiła firma Karbon z Rybnika. Mogę ich polecić z czystym sumieniem. www.karbon.com.pl
Nic mnie nie obchodziło, sami wszystko i bez problemów zrobili, ja tylko :D zapłaciłem. Cenowo też byli bardzo konkurencyjni.

bogusia02
23-10-2005, 11:55
Witam. U mnie Polski Komfort nie sprawdził się. Nie znaliśmy się na tym niestety i ponieważ dom już stał, to zrobili nam nadmuch od góry i przy otwartym na użytkowe poddasze salonie. Efekt jest taki, że wszystko ucieka do góry, bo nawet nie zdąży dolecieć do podłogi i w domu jest zimno. Na poddaszu suszę pranie, bo jest tam najcieplej. W naszym domu powinno być po prostu tradycyjne ogrzewanie. Uważam, że wykorzystali naszą niewiedzę i wcisnęli nam coś nieodpowiedniego. Aha, a salonie kratka nadmuchowa jest na wys. 3 m. fajnie mogę sobie poregulować, prawda? Pozdrawiam.

MonteChristo
30-01-2006, 23:37
Ano witam
Mi ogrzewanie nadmuchowe robiła firma Karbon z Rybnika. Mogę ich polecić z czystym sumieniem. www.karbon.com.pl
Nic mnie nie obchodziło, sami wszystko i bez problemów zrobili, ja tylko :D zapłaciłem. Cenowo też byli bardzo konkurencyjni.

Do Forumowiczow:

Rafaf, Blacha, Ozzie i Robert
Prosze podajcie jakies swieze uwagi dotyczace ogrzewania nadmuchowego.
Jak teraz w okresie wielkich mrozow sie to sprawuje/sprawdza i jak z rachunkami.
Bardzo prosze o opinie.
Dziekuje i pozdrawiam

Piotrek