PDA

Zobacz pełną wersję : Uwaga na malarzy za 1zł glazurników za 15zł cykliniarzy za 7



19-10-2005, 17:53
Razem z moim kumplem Rafałem który często jest na tym forum zatrudnialiśmy 3 takie ekipy tzw. za 1zł i zlecaliśmy im remonty na terenie Warszawy, po czym się okazało że to są strasznie partackie ekipy, niemają pojęcia nawet jak posługiwać się głupim wałkiem, niemają własnych narzędzi, nie prowadzą działalności co za tym stoi że nie biorą odpowiedzialności za wykonane prace.
Naprawde nie życzę najgorszemu wrogowi takich ekip!!! Przez nie mój kumpel stracił opinie na forum gazety bo ekipa spartoliła robote i klien wstawił negatywną opinie. PROSZE SIĘ STRZEC TAKICH EKIP bo oszczędzając możemy dwukrotnie stracić. Najbardziej realny cennik prowadzi mój kupel na stronie www.malarz.republika.pl i kliknąć "cennik", ceny na tej stronie są aktualizowane co miesiąc w/g cennika miesięcznika FACHOWIEC.

Pozdrawiam Tadeusz

nurni
19-10-2005, 18:39
Z reklamą to na forum OGŁOSZENIA DROBNE bym sugerował.

jareko
19-10-2005, 20:46
i dodalbym ze twoj kumpel chyba pijany byl skoro takich wzial do roboty
Dla mnie wtoj post to jawna reklama a nie przestroga - forumowicze to jednak ludzie myslacy :)

Senser
19-10-2005, 20:52
Moim zdaniem również to krypto reklama...z takie posty ty też stracisz dobrą opinie....

jareko
19-10-2005, 21:04
Hmmm...Senser - mnie masz na mysli? ;)
Przeciez wiadomo iz kryptereklame swymi poradami czynie :lol: :lol: :lol:

Sonika
19-10-2005, 21:09
A nicków, to już chyba założył z 15 :evil: i nawet przez GG chce malować ściany :o .

Geno
19-10-2005, 21:23
Kumpel Jasio 3 :wink:

Senser
19-10-2005, 21:27
Hmmm...Senser - mnie masz na mysli? ;)
Przeciez wiadomo iz kryptereklame swymi poradami czynie :lol: :lol: :lol:

Przecież wiesz, że nie o tobie tu mowa :-)

jareko
19-10-2005, 21:35
wiem :) ale dzis, wieczorowo-nocna pora, mam lekko kokieteryjny nastroj ;)

Senser
19-10-2005, 21:48
:lol:

anpi
19-10-2005, 23:08
Przedsięwzięcie "komercyjne", a strona www na darmowym serwerze :lol:

Cpt_Q
19-10-2005, 23:48
No i wypadałoby podać żródła swoich opracowań (np. dot. kotłów).
coś w stylu
autor: Aneta Demianowicz
zdjęcia: Viessmann
data publikacji: 05.01.2005
za http://www.e-instalacje.pl/140_835.htm

Tomek_J
20-10-2005, 06:15
Najbardziej realny cennik prowadzi mój kupel na stronie www.malarz.republika.pl i kliknąć "cennik", ceny na tej stronie są aktualizowane co miesiąc w/g cennika miesięcznika FACHOWIEC.

Na pewno z tej oferty nie skorzystam.
Dlaczego ?
Proste: nie cierpię nachalnych spamerów. Takim mówię zawsze: sp...adaj.

tczarek
20-10-2005, 07:26
Ależ uczynny ten malarz tylko trochę źle trafił. To nie jest darmowy serwer ogłoszeń - ale czasami to się ludziom myli i tak właśnie go traktują.
To Spam więc do lochu z nim.

jareko
20-10-2005, 07:34
skoro do lochu - i slusznie - moze juz nastepni czytajacy poprzestana na czytaniu by umarl smiecia naturalna? I nie bedzie kontynuacji wypowiedzi :)
Tak chyba bedzie najlepiej :)

Mały
20-10-2005, 08:24
Najbardziej realny cennik prowadzi mój kupel na stronie www.malarz.republika.pl i kliknąć "cennik", ceny na tej stronie są aktualizowane co miesiąc w/g cennika miesięcznika FACHOWIEC.

Na pewno z tej oferty nie skorzystam.
Dlaczego ?
Proste: nie cierpię nachalnych spamerów. Takim mówię zawsze: sp...adaj.
A dziś jeden spamer mi podpowiadał na poczcie na kogo mam głosowac żeby było dobrze...podpisując sie jako przyszły(niedoszły) prezydent...

rml2
22-10-2005, 15:30
to kumple i w ten sposób chca sobie znaleźć klientelę .
Spadać na drzewo "fachowcy" - jeżeli nieuczciwie zachowujecie sie na forum to pewnie tak samo na waszej stronie malarskiej i w życiu. A'propos ( trudne słowo, dla pseudo-malarzy i pseudo-stolarzy wyjaśnienie w słowniku wyrazów obcych ) to strona jest wykonana paskudnie i nawet jakbym nie wiedział o ich machinacji na forum to na jej podstawie nigdy bym ich nie zatrudnił.