PDA

Zobacz pełną wersję : projekt D02 ROZWOJOWY



bugal
30-12-2002, 16:14
Witam wszystkich,

zastanawiam sie, czy ktos podjal sie budowy tego wlasnie domu.
bede bardzo wdzieczny za jakiekolwiek informacje na temat tego projektu i wrazeni z budowania/mieszkania w D02

bugal
06-01-2003, 09:39
witam ponownie,

czy naprawde nikt nic nie moze powiedziec o tym domku?

lukaka
18-01-2003, 11:08
Czesc!Na 99,9% w ciagu 2 m-cy kupupie ten projekt(musze wczesniej uzgodnic zmiany :smile:) Nie przewiduje zadnych wiekszych problemow bo domek jest prosty. Pozdrawiam!

bugal
31-01-2003, 10:56
czesc Lukaka!
mi tez sie ten domek podoba: przede wszsytkim jest prosty i mysle ze tani w budowie, mozna go zbudowac w dwoch etapach bez problemu, ma wszystko co tzreba (duzy garaz, pomieszczenie gosp miedzy garazem i kuchnia, czyli i piec CO i CWO i spizarnia i mama przechowalnia, prosty dach, obrys w prostokacie, itp.) Mysle ze zrobienie pierwszego etapu to koszt porownywalny do d06, czyli jak sie uprzesz to ok 100 000 PLN.

To co bym zmienil:
- w moim przypadku jesli sie na niego zdecyduje, to odbicie lustrzane (wjazd na dzialke mam od wschodu)
- zamiana drzwi tarasowych bocznych na duze okno
- chcilbym troche powiekszyc salon kosztem kuchni i pom. gosp. ale nie wiem czy nie skomplikuje to zbytnio projektu iwec to tylko pomysl

moje preferencje:
- jesli chodzi o material to wybralbym beton komorkowy Solbet jedno lub dwuwarstwowoy ze styropianem.
- strop: albo Teriva albo styropianowy
ogrzewanie: podlogowe na parterze? - to fajny pomysl ale tez dokaldnie nie wiem ile wiecej bym zaplacil w porownainiu z grzejnikami
- piec dwufunkcyjny (krotka droga do punktow poboru, nawet gdy lazienka na pietrze)
- kominek: moze z rozprowadzeniem ciepla na pomieszczenia? - zalezy od kosztow

to chyba wszystko na dzien dzisiejszy, ale droga do budowy jeszcze dosc dluga (mysle ze zaczne za dwa lata, za rok najszybciej) wiec pewno z czasem cos tam jeszcze dojdzie z pomyslow

tak przy okazji, robiles juz jakies analizy kosztow budowy tego domku?

pozdrawiam

bugal

lukaka
31-01-2003, 13:27
Czesc!
Za ok 2 tyg.odbieram WZiZT ,projektu jeszcze nie kupilem ale mam juz zgode z Muratora na zmiany :smile:).Przedluzam caly dom o 2m, obracam garaz o 90 stopni(wjazd od zachodu,wejscie od polnocy).
Analizy kosztow nie robilem,ale w Muratoze chuba 10/2002 byla plytka CD z kosztorysem calosci na 195 tys zl, ja mam zamiar zamknac pierwszy etap w 100 tys.

bugal
31-01-2003, 14:09
no to fajnie!

tez bym go pewno troche przedluzyl, ale dzialka ma 23m szerokosci. generalnie to chcailbym jakos salon troche powiekszyc, z drugiej strony 21,5m to nie jest az tak zle.

dodasz jakies pomieszczenia, gdy go przedluzysz?
w jakim rejonie Polski budujesz?

no to powodzenia i odezwij sie jak juz zaczneisz na dobre!

bugal

lukaka
31-01-2003, 14:35
Czesc kuchenno jadalna przedluzam o 0.8m daje to salonowi jakies 3,5 m2 wiecej, a czesc sypialna o 1.2m i jak zrobie juz gore za iles tam lat bede mial ponad 30m2 na kinko domowe.Zadnych nowych pomieszczen nie zaplanowalem.Powodzenia!

lukaka
31-01-2003, 14:36
PS.Okolice Krakowa.

bugal
21-02-2003, 10:05
zastanawiam sie, co ze schodami na gore (w pierwszym etapie po prostu poddasze nieuzytkowe, jakis strych, suszarnia, itp.)?
wedlug projektu, pierwszy etap nie zaklada wejscia na poddasze, a to szkoda...
z drugiej strony rezygnacja z jednego pokoju na rzecz schodow tez bez sensu, tymbardziej, ze wykonczenie poddasza rowneiz planuje dopieor za kilka lat.
troche mnie to zastanawia

bugal
25-03-2003, 10:18
czesc,
jestem na etapie podjecia decyzji o wyborze proejktu.
sklaniam sie ku d02 z Muratora, autor Wlad Kowalski i tu mam pytanie od tych, ktorazy kupili projekty z muratora albo/i autorstwa pana Wlada.
Czy dokuemntacja projektowa sie dobrze opracowana?
czy znalezliscie jakies powazenijsze bledy w porjaktach?

bede wdzieczny za informacje

bugal
03-04-2003, 10:16
naprawde nikt nie ma zadnych komentarzy - swoich badz architekta, ktory robil adaptacje projektu z katalogu Muratora?

pleeease, help!

bugal
03-04-2003, 12:13
czesc Lukaka - jak tam postep prac?
ja mam juz WZiZT, projekt przylacza wodnego i w przyszlym tygoniu skladam wniosek o przylacze energetyczne. na gaz ziemny na razie nie ma szans (ale bedzie za kilka lat, przynajmniej gmina ma takie plany...) wiec poki co postawie an dzialce bombe.
za miesiac moze dwa kupije projekt d02 (odbicie lustrzane) i bede zmierzal ku pozwoleniu na budowe
w tym roku chce zrobic przynajmniej ogrodzenie, moze uda sie zabrac nawet za fundamenty, kto wie....
masz juz moze proejkt d02, robiles juz jakies wyceny lub zestawienia potrzebnych materialow na stan surowy?

aga_kraków
06-04-2003, 06:43
Jakupiłam D03 tego samego autora. Jeszcze nie robiłam adaptacji ,na razie oglądał to zaprzyjaźniony "prawie architekt", wg niego projekt jest poprawny z jednym błędem : wejście z garażu do jadalni.Mnie to nie przeszkadzało, bo i tak nie zamierzam łączyć garażu z domem.
Na marginesie dodam, że specjalnie szukałam projektów p. Kowalskiego,bo są to domy do mieszkania a nie na pokaz(fantazji architektów) No i jest elastyczny jeśli chodzi o zmiany - dostałam zgodę na totalną zmianę bryły i elewacji.
Pozdr. Aga

MHAL
06-04-2003, 12:24
witam,
Kupiłam i własnie jestem w trakcie budowy D21 p. Matuszewskiego bodajze. Jestem zadowolona. Z tego co sie orientuje to projekt wykonany jest bardzo dokładnie. Mój kierownik budowy zalecił jedynie na nasze zyczenie dotyczace kominka powiększenie ławy fundamentowej pod właśnie kominek i poprawienie nieco więźby dachowej, tzn. wzmocnienie. Projekt pokazywany był wielu fachowcom w wielu celach: a to kominek, a to dach, a to okan a to mury. Nikt nie marudził, że z projektem jest coś nie tak. Wychodze więc z złozenia, że projekty firmowane przez MURATORA są po prosu dobre zarówo pod względem architektonicznym jaki uzytkowym no i oczywiście formalnym również. Polecam. Za bardzo przystępna cenę otrzymujemy bardzo dobry produkt. Warto. A o projektach na zamówienie słyszałam wiele ciekawych historii. Zreszta pewnie jak każdy z nas.
Pozdrawiam.
M

tkob
01-10-2004, 13:56
szukam osob, ktore wybudowaly lub buduja dom wg. tego projektu.
jakie macie uwagi co ewentualine zmieniliscie i jak wygloda to kosztowo.
pozdrowienia

moniamonia
04-11-2004, 11:25
hej, buduję D-02 jestem na etapie stropów :wink:

tkob
04-11-2004, 14:06
czy moze napisac cos wiecej tz. czy wprowadziles jakies zmiany w projekcie, jakim systemem budujesz (zlecony, gospodarczy), z jakich materialow, i jak to wyglada kosztowo ....

modras
09-11-2004, 14:39
Cześć
Ja już mieszkam w D-02.
Koszty budowy to 180.000, a 15.000 brakuje nam do zakończenia.
Budowałem sposobem gospodarczym prawie 4 lata.
Napiszę więcej na temat tego domu, teraz nie mam czasu.
Pozdrawiam

viperka
12-01-2005, 18:29
Czyżbym tylko ja wybrałą ten projekt???? :(
Nikt nie buduje Rozwojowego?
Jeśli ktoś się zdecydował na budowę tego domku, może zechce się podzielić doświadczeniami. Ja dopiero zaczynam - jestem na etapie walki z urzędami. Może ktoś już zabrnął dalej? Jaki sposób ogrzewania wybrać dla tego domku? Co z ciepłą wodą latem?

Kazia
14-01-2005, 20:20
Nie jesteś sama. My mamy już stan surowy zamknięty, wytynkowane poddasze i kafelkujemy łazienkę na piętrze. Co do ogrzewania to mamy kominek z plaszczem wodnym, w dalszej perspektywie gaz z "cysterny",jako uzupełnienie kominka, a ciepłą wodę latem z kolektora słonecznego Kto jeszcze buduje wg projektu D 02 a może już ktoś mieszka, może jakieś zdjęcia????

viperka
16-01-2005, 11:11
To dobrze, bo juz myślałam, że wybrałam jakiegoś dziwoląga...
My planujemy na razie tylko parter. Jesteśmy we dwoje więc nie ma sensu robić poddasza.
Na kolektor raczej nie będzie nas stać :( Kiedyś co prawda chciałam i kolektor i oczyszczalnię, ale po przeliczeniu funduszy jakoś mi przeszło :(
Macie może jakieś zdjęcia?
Czy zmienialiście coś w projekcie?
Z czego budujecie? co na dachu?
Pozdrawiam :D

Laski
27-02-2005, 01:14
Witajcie. :D Jesteśmy z żoną na etapie rozpoczynania budowy Rozwojowego. Dzieli nas od tego kilka papierków i jeśli zima będzie łaskawa jakiś miesiąc czasu. Zrezygnowaliśmy z garażu bo działeczka wąziutka.
Planujemy budować w trzech etapach i wprowdzić sie na parter na najbliższe Swiąta Bożego Narodzenia. Będzie ciężko, ale jesteśmy zdecydowani. Potem, w miarę napływania funduszy, lukarna nad wejściem, ogród zimowy przy salonie i wykańczanie poddasza dla trójki naszych szkrabów.
Napiszcie coś więcej o waszych budowach bo znaleźć coś wnecie o D02 to prawie cud (a w muratorze podają, że jest to często kupowany projekt).

Kazia
18-03-2005, 20:09
Cieszę się, że jest nas więcej bo też myślałam, że nikt tego projektu nie wybiera.. Mogłabym już pokazać kilka zdjęć ale jest pewien problem nie umiem ich zamieścić na forum. Pozdrowienia :D

Kazia
18-03-2005, 21:09
Jest 2005 rok, co słychać na budowie, a może już dom wykończony i zamieszkany. Może jakieś zdjęcia? :P

Kazia
21-05-2005, 10:57
Nikt sie nie odzywa??????
A ja chyba się nauczyłam zakładać albumy na onecie i może pokażę troszkę naszego domku.

To tu:
http://foto.onet.pl/albumy/album.html?id=39492&grupa=0&kat=2&a=aizak

sonal
21-05-2005, 16:11
http://foto.onet.pl/upload/43/57/_477900_n.jpg

czy przypadkiem komuś się coś nie pomyliło? :o

Kazia
21-05-2005, 20:40
No nie rób takich oczu!!! niestety zamawialiśmy okna gdy nie było jeszcze poddasza(wymiary z projektu) częściow z naszej winy, a częściowo z winy ekipy od okień, ale chyba bardziej z naszej okna były odbiciem lustrzanym. Były dwa wyjścia albo zamontować i otwierać z zewnątrz z drabiny, albo przekuć skosy, no i jest jak jest, mnie to nie przeszkadza. Pozdrowienia :)

keminona
24-05-2005, 16:15
Nie jesteś sama. My mamy już stan surowy zamknięty, wytynkowane poddasze i kafelkujemy łazienkę na piętrze. Co do ogrzewania to mamy kominek z plaszczem wodnym, w dalszej perspektywie gaz z "cysterny",jako uzupełnienie kominka, a ciepłą wodę latem z kolektora słonecznego Kto jeszcze buduje wg projektu D 02 a może już ktoś mieszka, może jakieś zdjęcia????

Gdzie można zobaczyć D02?

Z poważaniem
Karol Gołdysiak

od_biry
22-06-2005, 18:42
Witam
Ja jestem na dużo wcześniejszym etapie... dopiero sfinalizowałem zakup działki.
Ale razem z rodzinką poważnie zastanawiamy się nad tym projektem. Przemawia za nim prostota i racjonalne wykorzystanie przestrzeni.
Ale trochę zniechęca płaski garaż (czy to nie przesada z taką ilością drzwi?) oraz bardzo otwarta kuchnia, praktycznie połączona z salonem.
Pytanie do realizujących ten projekt (a raczej pytania):
1. Czy ktoś rozważał powiększenie garażu?
2. Może jakiś inny pomysł na garaż, a raczej jego dach? (pewnie nie, ale zapytać warto...)
3. Łazienka na dole - czy da się tam wstawić chociaż niewielką kabinę prysznicową? Dwa pokoje na dole - przydałaby się łazienka...
4. Czy ktoś częściowo zamyka kuchnię? Wg rzutów z katalogu kuchenka jest akurat na granicy z salonem.
Pozdrawiam

ana.w
30-08-2005, 12:47
Kazia! Bardzo podoba mi się między innymi ten projekt. Czy możnaby obejrzeć więcej zdjęć ? A tak w ogóle to interesują mnie koszty budowy tegoż domku ( np. z pominięciem garażu, bo to takie koromysło ). Wybieramy właśnie projekt i boję się, że zarżnie nas budowa jak wybierzemy coś zbyt drogiego w realizacji. Pozdrawiam

zeuszeus
14-09-2005, 22:02
Czesć Czy mam szansę na kontakt z kims kto buduje ten dom, i powie mi o kosztach i przygodach. :P

Laski
15-09-2005, 09:34
Do od_biry

Planujemy narazie ( rok - 2 lata mieszkać tylko na parterze) więc pomniejszyliśmy pokoik dziecięcy przy łazience tak że ma teraz jakieś 8 m2 a łazienka wyszła na tyle duża ( w porównaniu do projektowanej) że zdecydowaliśmy się wstawić wannę narożna o wymiatach 95 x 140 i nawet jest jeszcze miejsce do chodzenia. Pod schodami wrzucimy pralkę i będzie ok, a obok kibelek i umywalka.
A co do kuchni to zrobiliśmy tak że przeciągnęłiśmy ścianę oddzielającą salon od kuchni w kierunku korytarza i w ten sposób oddzieliliśmy te dwa pomieszczenia

Laski
15-09-2005, 10:02
Kaziu ma m prośbę o krótki instruktarz wklejania zdjęć do onetu jak się wykończymy z parterem to zrobimyz żoną parę zdjęć i zamieścimy coby po próżnicy nie strzępić języka bo czasami mimo długich opisów i tak nie wiadomo o co chodzi :)

Kazia
15-09-2005, 22:35
Cześć!
Budowę rozpoczęliśmy w 2002r.-fundamenty, w 2003- ściany parteru i strop, w 2004- ścianka kolankowa(trochę ją podnieśliśmy), dach, instalacje wodno-kan., elektr. i co na I piętrze i tam też tynki,w 2005 - inst. elektr. i co na patrerze, tynki na parterze i wykańczmy powoli wnęrtza: panele, kafelki, stolarz robi schody. Większość prac wykonliśmy systemem gospodarczym. W 1999 r. kosztorys taki bardzo "ogólny"=160 tys.Wydaliśmy już ok. 200 tys. Pozdrawiam! Kazia :P

zeuszeus
16-09-2005, 21:39
Witam! Czytam Wasze informacje i jestem trochę przerażona. Byłam dziś u projektanta i powiedział ze ten kosztorys jest zrobiony po cenach średnich, ale na naszym rynku wyjdzie taniej tj. firma postawi go za 130 do 150 tysięcy, a na materiały wydam około 80 tys. Więc byłoby ok, bo z kasą krucho. Ale jak czytam ze bydujecie juz 3 lata i wydaliscie przeszło 200 tys, wiec nie wiem czy dajecie takie super dobre materiały, ekstra dachówki czy po prostu inny region kraju czy fikcyjny kosztorys. Dla mnie to wazne bo pieniędzy bedę miała na "styk" więc nie chce sytuacji ze zabraknie mi parę tysiecy i co pójdę pod most ??????? Mysle ze jeszcze inaczej pojmuje forme budowy systemem gospodarczym, piszecie, ze większosc robicie sami, a kto stawiał Wam mury, robił dach, ocieplał. Bedę wdzieczna za kolejne wskazówki bo byłam pełna euforii a tu zaczynają sie schodki . :cry:

Kazia
18-09-2005, 19:24
Kaziu ma m prośbę o krótki instruktarz wklejania zdjęć do onetu jak się wykończymy z parterem to zrobimyz żoną parę zdjęć i zamieścimy coby po próżnicy nie strzępić języka bo czasami mimo długich opisów i tak nie wiadomo o co chodzi :)


--------------------------------------------------------------------------------
wykorzystuję instrukcję Majki, powodzenia!
- wchodzicie na stronę www.onet.pl
- po lewej stronie klikacie fotoalbumy
- trzeba się zalogować
- adres mailowy moze być nie onetowy
- potem postepujcie wedlug instrukcji

wazon
11-10-2005, 13:12
jestem na etapie wyboru projektu jestem prawie przekonany do tego fajnego domku ale chętnie poznał bym opinie tych którzy budują albo już zbudowali.Rewelacyjnie by było jak można by było zobaczyć go na żywo na terenie śląska. Z góry dziękuje czekam na kontakt.[/code][/list]

kroyena
11-10-2005, 13:18
Tu masz:

http://murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=39404&highlight=d02

PS. Wazoniku, u góry na pasku jest wieloopcyjne "Szukaj", skorzystaj, polecam. :wink: 8)

BJoa
29-09-2006, 07:45
Witam serdecznie,
Przymierzam się do budowy tego domku, głownie ze wzgledu na prostotę, połączenie tradycji i nowoczesności w dość surowej elewacji. Ważna dla mnie jest możliwość wniesienia dużych zmian wewnątrz ze względu na brak ścian nośnych no i oczywiście możliwość budowy etapami. Może ktoś też zwrócił uwagę na ten domek, buduje go czy też zamierza i będzie z kim pogadać? :)

Pozdrawiam:)
BJoa

AldonkaS
29-09-2006, 09:34
BJoa - nie znam tego projektu, bo wogóle niezbyt podobają mi sie projekty z MURATORA - natomiast co dla mnie jest ciekawe:
piszeż, że dom jest do rozbudowy (na co zresztą wskazuje nazwa projektu) w późniejszym terminie (budowy etapami) - zastanów się 5 razy nad taką alternatywą!!!!!
Każda budowa, rozbudowa, nadbudowa - to ciągłe życie na placu budowy!!!!!, zastanów się czy czegoś takiego chcesz i czy twoje nerwy cos takiego wytrzymają.
Przed budową wiele rzeczy wydaje się być proste, w trakcie budowy to się zmienia, a pod koniec to już nic Ci sie nie chce.

Wybór i tak należy do inwestora.

BJoa
29-09-2006, 11:12
Oczywiście, że chciałabym zbudować od razu wszystko i najlepiej calkiem inny dom i większy i w ogóle, ale.. Jakoś nie chce mi nikt kasy dac na niego :)
Etapami będę budować jak się będzie kurczyć kasa ta co jest :) wtedy może wytrzymam mieszkanie na budowie jak nie będę miała gdzie :)

Sama zauważyłaś: jestem "inwestorem" więc decyduje KASA :)
Na razie moje nerwy nie chcą wytrzymać ceny mieszkania do 400 tys. za 70 metrów, więc wolę mieć chociaz wykończone 70 metrów domu :)

Pozdrawiam
BJoa

PS. A propos, jeśli w Muratorze domy Ci się nie podobają, to może możesz polecić coś według Ciebie lepszego. Może akurat nie znam jeszcze tej strony? :)

BJoa
03-10-2006, 07:25
Witam!
Czy ktoś jeszcze dyskutuje na temat D02? Bo ja jestem bardzo zainteresowana :) Przymierzam się do tego domu i byłabym wdzięczna za wszelkie informacje i porady.
Pozdrawiam
BJoa

dymka
19-11-2006, 12:46
Czy ktoś wie coś na temat tego projektu i jego budowy.
Bedę bardzo wdzięczna.
Pozdrawiam!
:)

ESKIMOS
19-11-2006, 14:01
Prosty, tani domek, nieźle rozwiazany (w swojej klasie), tyle, że nie bardzo .............rozwojowy. :o
Bo co zrobic potem z tym zmarnowanym, ciemnym strychem bez wejścia?
Albo co z tym garażem bez dachu?
No i bryła. :wink:
Trudno wiele oczekiwać od małego, taniego domku, ale jest wiele ciekawszych.
Choćby ANGELA (po małych przeróbkach).

magnolia
28-11-2006, 07:44
My wybraliśmy rozwojowy.Bo jest mały=niedrogi, ale ma dobrze wykorzystaną przestrzeń. Zrobimy trochę zmian.Jest nas pięcioro, więc potrzeba nam sporo pomieszczeń, a tu jest ich dużo. Rezygnujemy z garażu-stanąlby na srodku działki, poza tym jesteśmy z tych nierozsądnych i nierozgarniętych i nie dociera do nas że samochód nie może stać pod wiatą. Poza tym wyciągamy ten dom- wydłużamy o 1.25 m ścianę boczną- tą w salonie i pomieszczeniu gosp.Uzyskamy większą przestrzeń salonową i na górze przed pokojem rodziców zmieści się jeszcze jedna garderona. Aha-w garderobie na poddaszu zrobimi łazienkę dla nas-wejście z sypialni.
A bryła i cały styl? Wg. nie jest super- prosta, bez ozdobników, kształt niewydumany, z lekkim powiewem nowoczesnośći, a smaku doda mu deskowanie (klinkier na elewacji też zamienimy na deski) i duży, drewniany taras.
Pozdrawiam Marta

TAJMAHAL
30-08-2007, 14:01
Jeśli kupiłeś, budujesz lub już wybudowałeś ; Proszę o informacje na temat projektu D02 ROZWOJOWY. :wink: Jestem poważnie nim zainteresowana, ale jeszcze się waham. Szukam więc wszystkich za i przeciw. POZDRAWIAM[/quote]

TAJMAHAL
21-07-2008, 15:27
:D No i się zdecydowałam...

Marci_n
16-12-2008, 18:51
Witam, szukam osób, które wybudowaly lub budują dom D02 z muratora.
Jakie wprowadziliście zmiany,a co ewentualnie można było by zmienić.
Bardzo chętnie bym go zobaczył, bo zastanawiam się nad podniesieniu ścianki kolankowej i kilka innych zmian.
Kończę stan zero.
pozdrawiam

Marci_n
19-12-2008, 04:49
Nikt nie buduje i nie wybudował według tego projektu ? :(

Marci_n
24-12-2008, 08:56
:(

Marci_n
29-12-2008, 08:43
:D

Marci_n
02-01-2009, 21:29
:-?

Marci_n
21-01-2009, 08:43
Witam, chciał bym wznowić dyskusje na temat tego projektu.
Piszcie piszcie wklejajcie zdjęcia


http://foto.onet.pl/dba0x,5wtwxg8wguk5,hv7wv

TAJMAHAL
04-06-2009, 20:25
Witaj. Chętnie się przyłączę. :P Kupiłam ten projekt rok temu. Budowę zaczynam wiosna 2010, więc na razie bez zdjęć niestety. A na forum...no cóż ...bardzo mało się na jego temat pisze. A szkoda.
Czy robiłeś jakieś zmiany w projekcie ?

Marci_n
12-06-2009, 11:35
No właśnie też byłem zaskoczony że tak mało osób się interesuje tym projektem.
Ja zaczełem budowę w październiku 2008
Co do zmian to chcę podnieść ściankę kolankową na wysokość około 90cm żeby można było wykorzystać więcej miejsca na poddaszu, i jeszcze chcę poszerzyć garaż o 2 - 3m i zrobić tam pomieszczenia typu spiżarka i pomieszczenie na narzędzia
Jak na razie to chyba na tyle, ale na pewno jeszcze coś w trakcie się zmieni.
A ty myślisz o jakiś zmianach ? :D

TAJMAHAL
12-06-2009, 20:43
Witaj :) Zdecydowaliśmy się na zlikwidowanie jednych drzwi w garażu i przeniesienie drugich (tych na tarasie) na ścianę boczną. Szerokość okien na
poddaszu zmniejszyliśmy do szerokości tych na dole. Na dole pokombinowałam ze ściankami działowymi. Góra bez zmian. Nie pomyślałam przy adaptacji projektu o poszerzeniu garażu,a faktycznie by się przydało.

beniek11
11-10-2009, 17:49
Witam.
Szukam ludzi którzy budują ten domek lub mają taki zamiar.
Chętnie poznam też opinie forumowiczów którzy mają jakieś zdanie na temat tego projektu. http://projekty.muratordom.pl/projekt?IdProjektu=16

TAJMAHAL
19-10-2009, 20:11
Marci_n Zaglądam na Twoją galerię w onecie z nadzieją, że jakieś nowe fotki znajdę. Babska ciekawość, sam rozumiesz :roll: Jak daleko już jesteś ? Pozdrawiam.

sansony
01-02-2011, 00:45
Witam !

Kto jeszcze wybrał ten projekt ?
...zmiany ...zmiany...zmiany... z projektu została podobna bryła i nazwa...hi...hi...

sansony
01-02-2011, 01:13
Wymiana doświadczeń z "Rozwojowym " ... jak się rozwijają wasze domki ? Jakie wprowadziliście zmiany ?
W moim domku z projektu została nazwa i podobna bryła...hi Projektant się pocił ale było warto...

Mania0
13-08-2011, 20:30
Sansony nie wiem czy tu jeszcze zaglądasz ale można wiedzieć jakie zmiany wprowadziłeś/aś? Masz zupełnie inne wnętrze?

bandit2
26-01-2023, 18:03
Dzień dobry,
czy ktoś dysponuje jeszcze projektem tego domu? Kupiliśmy dom ale sprzedający nie ma już tego projektu a nam jest potrzebny tylko rzut z wymiarami:)