PDA

Zobacz pełną wersję : Nie chcę kupować stelaży do bidetu i w-c!



Gosia i Krzyś
20-10-2005, 16:38
Zaczynamy rozglądac się za w-c i bidetem. To co nam sie podoba nie jest juz na naszą marną kieszeń. Jak tania misa to stalaż do zabudowy po 600 zł a to lekka przesada, nie wspominjąć już o stelażu do bidetu ponad 300 zł. Jak rozwiązać ten problem? Nie wiemy gdzie szukać takiego samego zestawu tzn. kompeltu w-c + bidet za rozsądne pieniąde. W prasie też za wiele nie moża wyczytać więc liczymy na waszą pomoc.

Pozdrawiam

MarcinIKS
20-10-2005, 16:43
Zaczynamy rozglądac się za w-c i bidetem. To co nam sie podoba nie jest juz na naszą marną kieszeń. Jak tania misa to stalaż do zabudowy po 600 zł a to lekka przesada, nie wspominjąć już o stelażu do bidetu ponad 300 zł. Jak rozwiązać ten problem? Nie wiemy gdzie szukać takiego samego zestawu tzn. kompeltu w-c + bidet za rozsądne pieniąde. W prasie też za wiele nie moża wyczytać więc liczymy na waszą pomoc.

Pozdrawiam

Ale przecież stelaż nie musi stanowić kompletu z konkretną misą. Ja kupiłem stelaż za 399zł z chromowanym przyciskiem, do tego misę z deską za 300zł. Miskę wybrałem taką jaka mi się podobała. Można też kupić gotowy zestaw (patrz forumowicz Mroziczek, z którym kontakty polecam).
Bidetowych problemów nie miałem :)