PDA

Zobacz pełną wersję : Co najpierw - podłogi czy drzwi?



Edka
21-10-2005, 10:21
No właśnie - jak powinno być bo słyszę rozbieżne opinie.

SławekD
21-10-2005, 12:33
No właśnie - jak powinno być bo słyszę rozbieżne opinie.
Wpierw podłogi a potem drzwi. Ościeżnicę docina się na wymiar i kładzie na podłodze. Wyobrazasz sobie docinanie podłogi do ościeżnicy albo podcinanie skrzydła drzwi po położeniu podłogi ???

Edka
21-10-2005, 13:09
Bardzo dziekuję

Honorata
21-10-2005, 13:28
najpierw podłogi, potem drzwi -zdecydowanie taka kolejnosc prac.
Z tym ze wez pod uwage, ze drzwi nalezy teraz zamawiac z dosyc duzym wyprzedeniem, kiedy mozesz jeszcze nie miec zamontowanych docelowych podlog, ale jezeli juz wiesz jakiej beda grubosci, mowisz ekipie ktora robi ci obmiar, czy przy zamowieniu czy np. podlaga bedzie 16 czy 22 mm. Ja np. na drzwi PORTA mam okres oczekiwania do 9 tygodni, zamowienie zlozylam na poczatku pazdziernika, parkiet 22 mm poloza mi w listopadzie.

jareko
21-10-2005, 13:38
Honoratka - sorki ale jzu niedokladne dane
czas oczekiwania na drzwi w Porta - 10 tygodni :(
Same skrzydla moze nawet i sie wyrobia w 8 ale oscieznice regulowane minimum 9 :(

Honorata
21-10-2005, 13:55
Honoratka - sorki ale jzu niedokladne dane
czas oczekiwania na drzwi w Porta - 10 tygodni :(
Same skrzydla moze nawet i sie wyrobia w 8 ale oscieznice regulowane minimum 9 :(

pożyjemy, zobaczymy, jak mi nie zamontuja Porty do polowy grudnia to wiesz co zrobie z ich nogami z du...y i jajami :evil: :lol: . Kobita, która wije gniazdo naprwde jest w nastroju bojowym, wiec niech sobie uważają :wink: .

jareko
21-10-2005, 14:04
jejku - jak to dobrze ze nie jestes moja klientka
Stracic ja.... z winy innych? jejkku - ja chce zyc a ja.. sa do tego niezbedne :) ;)

Honorata
21-10-2005, 14:19
jejku - jak to dobrze ze nie jestes moja klientka
Stracic ja.... z winy innych? jejkku - ja chce zyc a ja.. sa do tego niezbedne :) ;)

spokojnie, klientka ci ze mnie przyzwoita i kulturalna, ale umowa, jest umowa, firma w ktorej ja podpisalam na poczatku pazdziernika okreslila sie ze do 10 grudnia bedzie montaż, jak nie, podobno mam prawo naliczac im odsetki karne za kazdy dzien zwłoki, hmm...
no chyba ze zamiast tych odestek odbiorę sobie w naturze, czyli rzeczonych ja... :wink: