PDA

Zobacz pełną wersję : Jaka dachowka??



mania2
31-12-2002, 07:29
Czy ktos ma doswiadczenia odnosnie dachowek , zastanawiam sie nad firmą Tondach , ale jestem ciekawy jak sie sprawują w praktycze. Firma daje 30 lat gwarancji i cena tez jest atrakcyjna.W grę wchodz Brass cementowy tu także cena, jednak mam watpliwości co wybrać.

JerryCool
31-12-2002, 08:22
He, he, he,
Poszukaj w archiwum była dyskusja na ten temat.
Ja położyłem TONDACH

Wowka
31-12-2002, 09:41
On 2002-12-31 08:29, mania2 wrote:
Firma daje 30 lat gwarancji


Ostrożnie.... to tylko chwyt marketingowy. Od kogo będziesz realizacji uprawnień gwarancyjnych się domagał za powiedzmy lat 20?
Nie takie firmy plajtowały czy też ich majatek (bez zobowiązań) przejmował ktoś inny.
Jeśli w ciągu powiedzmy lat 3-5 od położenia nic złego z dachówką się nie stanie to potem możesz już być spokojny. I według mnie jest to prawdziwy okres w którym możesz przekonać się o jakości zakupionej dachówki.

mania2
02-01-2003, 07:45
Zapoznalem sie z trescia dyskuju jaka byla wczesniej na temat firmy Tondach, i jedno sie zgadza zle opinie daja sprzedawcy , klijenci raczej nie .
Cena przy wuborze jest wazna , bo roznica na materiale 8 tys. nie jest mala , ale z drogiej strony jesli okaze sie ze jest wyrobem wadliwym to zadna oszczednosc . Co do gwarancji to sie zgadza ze 20 lat roznie moze byc, ale jak dla mnie jest to jakies kryterium jakosci wyrobu , czemu niemcy na dachowki produkowane opod ich nazwa w naszym kraju maja jedynie 5 lat ?? nie maja zaufania do swoich wyrobow ?? jak pytalem w sklepie czemu tylko 5 lat , uslyszalem ze jak sie nic nie dzieje przez 3 to juz sie nic nie stanie - naparwde ?? ja mam watpliwosci