PDA

Zobacz pełną wersję : Zgubiłam mojego posta



em_ma
23-10-2005, 14:40
Kochani,
blondynka ze mnie farbowana ale napislam kiedys do Was pytanie i nie moge go teraz odnaleźć..... :-?

pisze jeszcze raz w nadziei, że nie wyczerpałam Waszej cierpliwości :o

Czy wiecie jak sie szuka solidnych i uczciwych wykonawców- mysle tu o jakiejś firmie budowlanej (bo ja sama to jedynie kolory na dach i drzwi moge wybierac...humanistka a nie inżynier ze mnie niestety) w Malopolsce a najlepiej w Krakowie lub bliskich okolicach?

Chciałabym zaczac na wiosne... jakos tak...

Byłam nawet na wystawie budownictwa, ale niczego nie znalazłam...., przegladam oglosznia, Muratory...

Wiem, ze najlepiej z polecenia kogos wziąc, ale moja koleżanka budowała "góralami" a ja troche sie boje takiego wyzwania- bo sie na budowaniu nie znam....

poradźcie cos, please.... :roll: :D :P

akacja
23-10-2005, 19:10
em_ma, zadaj to pytanie na forum grupy krakowskiej, na pewno ktoś ci pomoże :)

Powodzenia :lol:

SławekD-żonka
24-10-2005, 08:04
Najłatwiej TAK (http://murator.com.pl/forum/search.php?search_author=em_ma) poszukać 8)

Monika $ Seba
24-10-2005, 10:32
najlepiej wybierz sie na "wizję lokalną" na pewno w okolicy ktoś (niekoniecznie znajomy) się budje. Przecież nikt nie przegoni cię z placu budowy tylko dlatego, że weszłaś zapytać o polecenia...

swoją drogą zapraszam do klubu budujących założyliśmy nową grupę "zaczynających na wiosnę '06" a to chyba ciebie też dotyczy :D