PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam ekipę stawiającą domy drewniane



Siouxiee
26-10-2005, 20:38
Szukam ekipę stawiającą całoroczne domy drewniane, solidną i niedrogą, przede wszystkim sprawdzoną, budowa będzie miała miejsce latem przyszłego roku w województwie kujawsko-pomorskim. Proszę o kontakt zwłaszcza osoby, które same korzystały z usług takich osób.
Pozdrawiam :D

zdzisiek77
31-10-2005, 06:19
Da się zrobić tylko jak z materiałem i ile ma to kosztować twoim zdaniem.

Siouxiee
01-11-2005, 20:23
Da się zrobić tylko jak z materiałem i ile ma to kosztować twoim zdaniem.
Załatwienie drewna będzie należało do wykonawcy, pozostałość zostanie kwestią dogadania się. Na razie badam rynek i po uzyskaniu projektu prześlę go ci, byś określił, ile kosztowałoby jego zrealizowanie w zakresie, jaki oczekiwałbym od wykonawcy.

sławek_wawa
13-11-2005, 18:05
witaj.Jeśli zamierzasz budowac dom drewniany to weź sprawdzoną firmę, budującą od dawna a nie kogoś kto dotąd budował altanki ogrodowe a na Twoim domu będzie się uczył budowy domu. Ja zaczynam wiosną, firma długo na rynku i nawet nie tak droga jak początkowo myślałem. Pozdrawiam.

Siouxiee
15-11-2005, 06:18
Jeśli zamierzasz budowac dom drewniany to weź sprawdzoną firmę, budującą od dawna a nie kogoś kto dotąd budował altanki ogrodowe a na Twoim domu będzie się uczył budowy domu.
Absolutnie sie z Tobą zgadzam!!
A w jakiej technologii będą Ci stawiać i czy możesz powiedzieć szacunkowy koszt Twojej inwestycji? (np. na priv?)
Powodzenia i.... OBY DO WIOSNY!!!

s_e_b_a_s_t_i_a_n
14-11-2012, 16:31
Zerknij na stronę www.bastpol.com.pl


Szukam ekipę stawiającą całoroczne domy drewniane, solidną i niedrogą, przede wszystkim sprawdzoną, budowa będzie miała miejsce latem przyszłego roku w województwie kujawsko-pomorskim. Proszę o kontakt zwłaszcza osoby, które same korzystały z usług takich osób.
Pozdrawiam :D