PDA

Zobacz pełną wersję : czy w styczniu będzie tańsza dachówka ceramiczna?



silverdreamer
28-10-2005, 14:45
Witam,

czy podzielacie mój pogląd na temat obniżki cen dachówek ceramicznych z powodu braku popytu. W zimę ciężko kryć dach jak pada śnieg, jest zimno.

Pozdrawiam,
Mariusz.

mafla
28-10-2005, 14:52
No nie wiem, dekarz który robił u mnie - pracuje cały rok z krótkimi przerwami na święta. W zimę zgarniają śnieg i kładą dach, tak ze zima im w niczym nie przeszkadza. No chyba że przyjdzie mega mróz :wink:
Co zas do popytu na dachówki ceramiczne - to zalezy jakich firm oraz od skali popularnośći. Np na dachówke Roben i na Sirius z Ruppa - był ogromny popyt z okazji promocji. I wygląda na to że nie przewidzieli tego, skoro wiele osób pisze ze bedzie czekac na dachówki nawet do lutego....
Ale promocja na jedne się kończy, na drugie zaczyna, więc zależy co Cię interesuje.
pozdrawiam

bruner
28-10-2005, 17:04
Równie dobrze możesz się zastanawiać czy zima będzie łagodna czy mroźna
kto to wie .Jak ci kaczory zafundują euro po 5zeta na napewno wszystkie materiały potanieją :cry: :cry:

mafla
28-10-2005, 17:15
ja bym chciała żeby było po 5 zeta - ale to raczej jest w sferze marzeń... :P

areq
31-10-2005, 19:21
Sądze,że cena dachówek nie będzie mniejsza...ba...nie będzie nawet promocji. Mniejszy obrót-większa marża..Sierpień,wrzesień i październik to miesiace "hossy" dla producentów dachówek,muszą na zimę i wiosnę przynajmniej zostawić ceny z jesieni ,aby móc "ewentualnie" obniżyć je na lato-wczesną jesień przyszłego roku...