PDA

Zobacz pełną wersję : Trzymacie rachunki za materiały?



ciku
30-10-2005, 17:39
Ja nie trzymałam i teraz zastanawiam się czy coś mi grozi....hmm.....tak czy siak już pozamiatane :(

Ala1
30-10-2005, 20:00
Powinna być ustawa , że jak przyjedzie policja i spyta się o okna np. dachowe jakiego są pochodzenia , a niebędziesz mieć faktur to mogą je zarekwirować bo mogą być z kradzieży!!! I tak powinno być z każdym materiałem na budowie.Niestety tak nie jest gadałem z gliną i okazało się że mogę mieć wszystko z kradzieży i policja może cmoknąć mnie w d....To wszystko piszę w związku z kradzieżą moich ślicznych okien i całkowitej bierności odpowiednich służb.Ktoś to wszystko kupuje i robiąc to staje się takim samym złodziejem jak ten który dopuścił się kradzieży!!! niech ich piekło pochłonie!!!! Wierze że właśnie tak się stanie!!!.

buczek
30-10-2005, 20:04
Ja nie trzymałam i teraz zastanawiam się czy coś mi grozi....hmm.....tak czy siak już pozamiatane :(

Jesli korzystałas z ulgi to mozesz miec problem. Chyba, że minęło już pięć pełnych lat. Po tylu własnie latach przestępstwa skarbowe ulegają przedawnieniu.

ciku
30-10-2005, 20:05
No ze strony policji to pewnie nic nie grozi, ale ze strony US?
Bardzo współczuję Ci tych straconych okien. Też nie popieram procederu kupowania czegokolwiek z kradziezy i nigdy bym do tego ręku nie przyłozyla.

ciku
30-10-2005, 20:05
Nie korzystałam z zadnej ulgi.